Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

OTAZKA


filipdrdul

Hráč

6
24.3.2023 15:41

Zdravím stale mi nejde se připojit i když mam UNBAN nevim proč to nejde když už mi skončil ban piše mi to furt tvuj serial je zabanovan

24.3.2023 15:44, naposledy upraveno 24.3.2023 15:48 uživatelem Rataj

Zřejmě je na tvém počítači nějaký účet zabanován. Nemáš náhodou multi-acc?

 

EDIT: Máš totiž 4 účty, mimochodem povolujeme jen 1 na osobu. Jeden z těchto 4 účtů je zabanován a proto je zabanován tvůj serial (HW identifikátor počítače). Požádej si z účtu Vinsin o unban.

filipdrdul

Hráč

6
24.3.2023 15:46

Neni tu žadny učet už ani nevim co je MULTI-ACC

 

filipdrdul

Hráč

6
24.3.2023 15:48

Aha a jde to nějak oddělat ze serialu?

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Double-post
24.3.2023 15:52

Koukám, že ten účet máš smazaný, stále máš ale 3 účty, což je o 2 víc, než bys měl mít. Ban ve hře ti tedy zruším, ať můžeš hrát, ale smažu ti také ty přebývající 2 účty a budeš hrát pouze na účtu ze kterého teď píšeš. Taky se mrkni sem, abys nám příště na fóru nedělal zbytečný double-post. Dávej si také ve hře velký pozor, v případě dalšího porušení pravidel budeme brát v potaz nejenom historii aktuálního účtu, ale také tvých předchozích účtů, takže začni takzvaně sekat latinu.

filipdrdul

Hráč

6
24.3.2023 15:54, naposledy upraveno 24.3.2023 15:56 uživatelem filipdrdul

Dobře, stále mi to nejde

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~47