LeoSight.cz

Žádost o unban


youdacz

Hráč

8
24.3.2023 16:54

Ahoj žádám o unban (perma) důvod banu je zakládání postav za účelem trollení, chtěl bych tu požádat o unban hezky se mi hraje na skimu a nerad bych přišel o to rp co jsem na skimu prožil všechny postavy které jsem ten den vytvořil bych smazal pokud to jde hrál bych jen na hlavní postavě s ic jmenem: Karel Osob další postavy bych si už nezakládal. díky za odpověd  

omlouvám se že je to tak krátké ale moc mi toto nejde 

25.3.2023 19:56

Ahoj, zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Filipkko hledá spoluhráče na The Forest dnes v 22:00
niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Cap

150Kč včera v 21:45

incurut

300Kč včera v 15:48

hustejvarn

82Kč včera v 08:36

Nejnovější uživatelé
pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026

genos

Registrován 24.6.2026