Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

P.A.V.OT

1 2



Tanny

Hráč

0
18.7.2018 19:16, naposledy upraveno 18.7.2018 19:18 uživatelem Tanny

Zdravím chtěl bych vás tu předem nahlasit Hl.Supporta k porušení několika pravidel v jedné RP měli jsme rpi kdy mě zastavili 2 hráči jako PSA a byl u toho Hl.Support , takZVANĚ Pavot který asi chránil svého přítele na tsku a nezasahoval přitom na mě tam "řval" do chatu IC přitom jsem mu to tam tolikrát vysvětloval že jen tak nevyhodí člověka z vozidla a prostě si stál za svým takže bych si přal aby si pán support zlepšil své znalosti když chce chránit kamaráda a pak ten kamarád porušil práva + něco k mému jailu chtěl bych ho vymazat už jen z pádneho důvodu a to je že "Hl." Support neznal pravidla a vysvětloval jsem mu i co a jak :) přičemž nezasáhl a ještě mi tam "vyhrožoval" něco s ajailem a pak něco s ic jailem který bych nedostal už jen z důvodu že střílel do civilistu.

Kdy by chtěl někdo Logy z té akce nemam problem přiložím

Viz : ano nenechal jsem pavota domluvit už jen z důvodu že nevěděl co píše :) a svého kamaráda nechal pokračovat.

18.7.2018 19:42

A nenapadlo tě, že spolu mohou mít postavy nějaký IC vztah, takže zkrátka postava chrání tu druhou? Nemusí to mít nic společného s OOC, takovýhle report mi nepřijde dvakrát validní.

Mohu se jen zeptat, ty máš dysgrafii, nebo dyslexii? Nerad bych tě tady hatil, za něco, za co nemůžeš..

Tanny

Hráč

0
18.7.2018 19:45, naposledy upraveno 18.7.2018 19:47 uživatelem Tanny

Ano mam JazeXi ale to nebylo o vztahu ic to mi nevadí :) ja řeším že tam byl support a neřešil jeho porušovaní pravidel a nechal ho pokračovat dál. musel jsem si podat report aby se to vyřešilo který přijal Patrik a zakročil.

18.7.2018 20:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Tanny

Hráč

0
18.7.2018 20:18, naposledy upraveno 18.7.2018 20:24 uživatelem Tanny

Pavote já jsem tě neignoroval nevím co si tu zas vymyslíš za kraviny :) ja ti odpovídal a taky jsem rpil dál. + rozhodně no-fear rp nebylo už jen z důvodu že když byl člověk jednou u policie tak má už rovnou nějaké zkušenosti viz z Akademie,psychologie,a chovaní se u loupeží,ozbrojeného přepadení a to že už nejsem v PSA to neznamená že zkušenosti už nebudu mít a jakoby se mi vymažou. takže tak po případě můžem oba ze stran dodat log protože ja vím co jsem tam psal a co ne .

18.7.2018 20:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Tanny

Hráč

0
18.7.2018 20:25

Jako Hl.Support bys to měl mít pod kontrolou :) když teda si myslíš že jsem tě ignoroval přitom jsem ti odepisoval a i jsem tam rpil :). takže tak aspon by sis mohl jednou přiznat chybu co ? ale to asi nepůjde ale každý je nějaký tak co už. ja mam taky své chyby :)

18.7.2018 21:25

No ať už máš nějaké zkušenosti nebo ne... Píšeš tu jak kdyby si mu do /do napsal "F armádní výcvik"... Kdokoliv na tebe míří asi pocítíš nějaký strach.. A ne že tam budeš stát a ignorovat ho když ti něco hrozí. A určitě bylo hodně situací IRL kdy i policista byl rukojmí protože má nějakej strach. Takže ohledně Fear RP souhlasím s pavotem.

Kelin

Hráč

0
19.7.2018 07:39, naposledy upraveno 19.7.2018 07:40 uživatelem Kelin

Pavote, "Já to s tebou řešit nebudu, řeš si s někým kdo má nervy." není vhodný přístup člena Admin Týmu. Admin Tým je zde také od toho, aby řešil problémy, a ne říct, že na to nemáš nervy.

Tanny

Hráč

0
19.7.2018 09:38, naposledy upraveno 19.7.2018 09:42 uživatelem Tanny

"A ne že tam budeš stát a ignorovat ho když ti něco hrozí."

Je pěkné že si něco k tomu napsal ale kdy by si tam byl tak víš proč je tu ta stížnost. už jen z důvodu že několikrát vystřelil tak jsem ujel a pak na mě miřili tak tam byl fear :) Každý člověk co je u Policie nebo byl má Zkušenosti které se mu nevypaří a už když má nějaký ten psychycký posudek a policiste jsou vycvičení na nějaké nervové situace a ne není to jako /do f armadní vycvik nebo co to je, vždy se nějak zachováš v dané situaci . (určitě když na tebe miří někdo tak je jasný že budeš mít strach a bud zachováš klidně a nebo že něco podnikneš to máš pravdu čajtrone ale neřešil bych to z tvé strany když si u toho nebyl). je těžké řešit něco když si u toho nebyl a poslouchat něco z "ust" člověka lepši by bylo kdy by si u toho byl a pak bys to mohl posoudit. ale díky že si se vyjadřil ČajTrone

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~57

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
AsiLucker

280Kč dnes v 20:34

Jablkoo

154Kč dnes v 17:28

rock

130Kč dnes v 15:46

Nejnovější uživatelé
Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024

DAYTOproduction

Registrován 19.4.2024