Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

25.3 PERMA-Soviet


kendi

Hráč

25
26.3.2023 20:41

Zdravím všechny lidi ze skima . (předem se chci omluvit za gramatické chyby kterých tu bude asi více) No každopádně včera mi byla udělena perma proč? * NENAHLÁŠENÍ OBCHAZENÍ BANU * dobrá moje historie je dost velká ale převážně jsou to začátky,  žádný ilegalRp jsem nikdy neměl a ani nechtěl mít protože jsem věděl že je to nejbližší cesta k perma banu . Proto jsem nic takového nezkoušel každopádně se mi i tak udělila  bohužel jsem o obcházení banu nějak nejevil zajem ,  možná protože se to v grupce moc neřešilo byli jsme obyčejná parta na skimu co si chce užít srandu a nějak zabít čas. Bohužel i s nedbalosti přicházejí tresty...Sovietovy jsem na Discord psal co se stalo moc se o tom semnou nebavil ale to mě nějak neodradilo , nezachoval jsem se jak idiot a nic zlého mu nepsal . Na skimu jsem nikomu nic neprovedl takže si myslím že bych mohl dostat druhou šanci,  přece jenom jsme jen lidi a každý dělá chyby . Byl bych moc rád kdybych si ešte mohl na skimu zahrát... 

 

 

28.3.2023 13:52, odstraněno 31.3.2023 15:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
1.4.2023 18:20

Ty říkáš že jsi o tom věděl ale nejevil jsi tomu žádnou pozornost, ale tvůj kamarád Nikolasek  zase tvrdí že jsi o tom nevěděl a že s tím nemáš co společného, tak se dohodněte kde je skutečná pravda. Což teď bude asi těžké kdysi si smazal acc.. i když je tu šance že si udělal nový, tak nevím. Nic méně tvou žádost zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~54

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Adaamekk

300Kč včera v 15:54

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024