Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ahoj keks mam taki dotaz a staznost


Dafcus

Hráč

5
27.3.2023 17:43, naposledy upraveno 27.3.2023 17:49 uživatelem Dafcus

mam ten ban hej a to co si napisal si vobec nepochopil co som napisal dam to richlosti takze kde zacat 

jojnol som sa na rp a on tiez

boli sme pred domom a boli sme vonku z baraku hej 

pisem mu do pm ze kde je lebo som ho nevidel a bol vonku ako nick som videl ale skin sa mi nenacital asi alebo to bol bug v texture neviem

potom sme zacali normalne rpit

dobre napisal som mu kde je lebo som ho nevidel a nevedel som ze je vonku potom som ho uvidel a zacal som rpit takze ziaden mix ani meta neprebehla len sa mi bugla jeho postava to je vsetko kludne sa ho opitaj neni problem sorry za dukeho tam

podotikam boli sme blisko seba v tom istom pozemku aj na mieste len som mal bug skinou

asdf

Hráč

15
27.3.2023 18:44

Přepis pro lepší přehled:

Mám ten ban, ale podle toho cos napsal si to vůbec nepochopil, takže kde začít...

Připojil jsem se na server a on taky.

Psal jsem mu do PM, že kde je, protože jsem ho neviděl. Byl venku, viděl jsem jeho nick, ale neviděl postavu, protože se mi buďto nenačetl nebo byl pod texturou.

Potom jsme začali normálně RPit.

Dobře, napsal jsem mu kde je, protože jsem ho neviděl a nevěděl jsem, že je venku. Potom, jak jsem ho uviděl a začal jsem RPit, takže k žádnému mixingu ani metě nedošlo, jen se mi bugla jeho postava, to je vše, klidně se ho zeptej, není problém. 

Podotýkám, byli jsme blízko sebe na tom stejném pozemku i na místě, jen se mi bugl jeho skin (postava).

jan38

Hráč

41
27.3.2023 23:08

Taková pmka je meta jak blázen, kdyby jsi mu zvolal že jsi ho stratil mobilem či vysílačkou uděláš to 100X lépe, a nebo do té pmky rovnou napsat bugl jses mi nevidím tě, taky by to bylo lepší


Powered by LeoSight IFS
LT~40