Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UPB v dobróm - SovietDog


SilveR

Hráč

34
28.3.2023 10:29

Tak skúsim to ešte ráz, teraz skúsim lepšie ako minule...

Ahoj, @SovietDog budem sa tento krát snažiť normálne komunikovať, tak aby to malo hlavu aj pätu a aby to nebol výjav zlosti. 

Historia; 

Tak, začal by som asi mojou väčšou historiou banov na Skime, som si vedomí, že mám veľa porušení pravidel, z väčšiny sa opakujú, ale čo už... Snažím sa dodržiavať všetky pravidla a udržiavať kvalitné eRPé, každopádne, nebudem sa tu nejak obhajovať, skôr sa budem snažiť nápráviť to, čo som pokazil.. svojích chýb som si vedomí, a nebudem sa za ňe ospravedlňovať, keďže sme ľudia a každý robí chyby, občas menšie, občas väčšie, každou chybou sa človek učí, jak sa hovorí, a ja som typ človeka čo sa snaží napraviť chyby v svojom živote, a poupraviť to k lepšiemu, dokonca sa dokážem kvôli tomu aj zmeniť.. no toto bude koniec prvej sekcie, tak rovno prejdem na druhú.

Moje arogantné správanie;

Som si vedomí, že občas sa chovám nevhodne, arogantne a povrchne. Každopádne, v živote sa snažím stáť za svojím, mám svoje názory, mám svoju hlavu, reagujem tak ako ja chcem, občas to obvlívniť neviem, myslím si že to pozná každý. Mám aj dobru stránku, tu poznáju ľudia ktorý sa ku mne vedia chovať, a niesom pre nich iba taký ľudský falošný odpad, jednoducho, ,,jak ty ku mňe, tak ja ku tebe" snažím sa fungovať pomocou týchto slov, podľa toho ja sa stavám k človeku, a veľa ľuďom sa to nepačí, to mi je jasné, ale každému je niekdo nesympaticky, takže chápem tie reakcie čo budú aj tu napr; ,,haha", ,,facepalm" ten kto má potrebu to sem dávať, tak nech sa páči, mne to vadiť nebude, ale potom nech ty ľudia odomňa nečakajú milé chovanie.

 Zdravý Rozum;

K tomuto sa nebudem nejak moc vyjadrovať, každopádne, blokovanie sa už opakovať nebude, pokiaľ si to nepraješ, a je mi ľúto kam takáto "maličkosť" došla, ospravedlňujem sa za moje riešenie, už sa to opakovať nebude.

Každopádne, Soviet, ak som s tebou nejak nevhodné a arogantné komunikoval, tak sa ti chcem ospravedlniť za svoje chovanie, z časti chápem aj tu permu, pokúsil som sa vžiť do tvojej situacie, a dobre, máš svoj názor na mňa, to chápem, a za zle ti to nemám. Ale poprosil by som ťa, aby si zvážil môj permanentný ban, predsa len sa snažím do komunity dávať svoju energiu atď..

Z časti toto píšem pre seba, a z časti toto píšem pre tých ľudí ktorý chcú aby som sa vrátil na server a rozvíjal nové RP, postavil znova firmu na nohy, a dal život eRPe svetu.

Ospravedlňujem sa každému, s ktorým som mal horšie vzťahy a ďalšie veci, rád by som začal od začiatku a budem si vážiť ak mi bude vyhovené, Soviet ak chceš, kľudne ma môžeš ešte kontaktovať na Discorde SilveR#5347 môžeme sa normálne o tom porozprávať, a možno aj zmeniš na moje chovanie názor, predom ďakujem za všetko, a ďakujem aj ľuďom ktorý stoja pri mňe. Majte sa krásne, a ďakujem ak ste si toto prečitali do konca, PEACE. <3

Shade

Hráč

49
28.3.2023 14:30

Opět a zas k tomu mám něco říct. Pardon že se vyjadřuju pod každou tvojí věcí, ale tohle mi actually příjde humorné. Poprvé si říkal, že žádat o Unban nebudeš..Poté sis tedy zažádal+postěžoval co ti vadí. To ti nevyšlo a všude si psal že se na Unban můžeš vykašlat, jak na skimo zapomeneš a tak..Probudím se a najednou zde vidím opět žádost o Unban. Chtělo by si to možná uvědomit to, co vlastně doopravdy chceš a nelhat sám sobě. Pak se divíš, že jsi skoro celé komunitě pro smích, když děláš tyhle věci. Je hezké tě tě tvý kamarádi chtějí na serveru, ale musíš si uvědomit co doopravdy chceš a co nám zde vykládáš. Máš tu 19 haha reakcí a já se tomu vůbec nedivím. Příště ze sebe nedělej s prominutím "hlupáka" a nelži nám i sobě. Pomůže ti to k lepšímu vystupování v komunitě. 😉

VajkoChlpko

Hráč

57
28.3.2023 16:19, naposledy upraveno 28.3.2023 16:19 uživatelem VajkoChlpko

Ja už začínam mať pocit, že sme so Shadeom na tebe totálne zasadnutí. Ako som povedal, ku konkrétnej veci sa vyjadrovať nebudem, keďže unban podľa môjho skromného názoru nebude tak skoro, ako ho ty očakávaš, preto mám pre teba ďalší odkaz. Dal som dokopy svoje grafické skills a vytvoril farebný model toho, kde si priamo protirečíš v jednom a tom istom texte. Príde mi to ako Nikolasek, ktorý tiež čaká od Sovieta, že zmení názor na vaše správanie za dva týždne len preto, lebo ste si s kamošmi povedali, že vám vlastne chýba skimo. Za 9 dní je vlastne z teba fungl nový človek. 🤔

Všetko odo mňa pre teba je v rámci slušnosti, preto by som sa rád vyhol vášňam v podobe urážok a arogantnému správaniu. Prosím, daj si prestávku. Velice hlboko o tom premýšľaj zopár týždňov a potom sa ti pohľad na vec zmení. Skús sa zamerať na iné hobby a investovať na nejaký čas inde a zobrať ako skutočnosť to, že si jednoducho tých pár týždňov nezahráš.

Nič proti indisponovaným ľudom, ale mohol by si si ten text po sebe aspoň prečítať, keď už ani čiarky netriafaš, tak sa aspoň pozri na slová ako "obvlívniť". btw krát sa píše vždy spolu a nominatív množného čísla s jotou

Uvedom si, že i keď to znie celkom drsne, tak očividne ja a Shade ti chceme iba dobre. Maj pekný deň. 💘



29.3.2023 18:22

Už ze začátku ti říkám že unban nedostaneš. Viděl jsem tvé chovaní na discordu po čas banu, které bylo katastrofální a spíše zarážející. Kde jsi vyhlašoval skimo že je to cirkus jenom kvůli IC věc, ke které ty po čas banu nemáš žádný přistup. Plus ještě ta tvoje nesmysla anketa a slova "já si unban nedávám kvůli sobě ale kvůli vám". To je taky blbost, jedna větší než druhá. Nic jak "UPB" neexistuje. Je to normální žádost o unban. Konečná slova jsou, dokud se nenaučíš chovat, tak se na server nepodíváš.


Powered by LeoSight IFS
LT~127

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo