Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban Radekfil


Michal159

Hráč

13
28.3.2023 19:56, naposledy upraveno 28.3.2023 20:09 uživatelem Michal159

Dobrý den, tak začneme tím že jsem vozil balíčky pro HZS no a dojel jsem do LV (Hasičárna), no a najednou zamnou přijelo nějáké EVO a začalo mi ''nadávat'' že proč nerpím když jsem se vyboural na dálnici no následně jsem se zeptal proč bych měl rpit a najednou pán v EVU na mě zařval ''Hej!'' ''Ven Dělej!'' nevím třeba mi to tak jen přijde ale přijde mi že mě OOC zdržoval aby mě mohl okrádst protože kdyby nic ooc neříkal tak tam dávno nejsem a pokud má důkazy toho že jsem se vyboural tak nevidím důvod proč to nemohl poslat když si psal o Unban. No každopádně, následne jsem se ho zeptal proč s protože jsem neviděl Glocka co držel, no pak mi opět psal do OOC no fear? pak i já natáčím tak si to rozmIsli ano napsal tam měkké i, no tak jsem se podíval a všiml jsem si Glocka tak jsem napsal /do mohl si všimnout glocka? následně opět psal do OOC jen zkouším no a pak 2 krát dávám report. No nebudu se tu rozepisovat jediné co mě na tom štve je to že budu mít navíc ban v historii těch 6 hodin bych vydržel kdychy s tím banem souhlasis no každopádně pokud by jste potřeboval nějáké důkazy poslal bych vám logy celé události. 

Předem děkuji za odpoveď.


Powered by LeoSight IFS
LT~16

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Adaamekk

300Kč včera v 15:54

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024