Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban Dylan Saisuke


Dukkynko

Hráč

7
29.3.2023 19:26, naposledy upraveno 29.3.2023 19:41 uživatelem Dukkynko

Ahojte týmto si žiadam o Unban ,Poprípade skrátenie banu ,ktorý som dostal od Magovca , za Non Rp driving. 

Dostal som ho už za zmienený NON Rp driving, popritom som jazdil RP. 

To že jazdím off-road na zdvihnutom Eve , ktoré ma samo o sebe Rally Minulosť a do teraz láme rekordy v Rally Svete. Si myslim že jeden kross cez niekoho pozemok ( podla Magovca spád ktorý žiadne auto neprejde /a to že tá textúra je v jednom bode extremne zalomená neznamená že je to neprejazdné, vživote som nevidel trávnik zalomený jak stan , /je to stará hra tak to netréba z tým NON RP drivingom tak prežívať keď je takáto vadná textura niekde) Pri prejazde cez tu texturu som ubral a snažil som sa ísť čo najviac RP a po pravej strane kde ten sklon nebol až tak ostrý , takže si myslám že to až také Non RP driving nebolo. To že sa PSA vybura 10x minimalne do steny, stromov , betonovych stlpikov, jazdia po chodnikoch a kosia Stlpy rad za radom , bezhlavo ramujú non RP driving a zdravý rozum neni. Ale že na aute ktoré je zvláda nejaký ten offroad, z maximalne odretov podlahou už Non RP driving je. A to že keď sa magovec na mna portne ani nestihnem napísať 2 vety na moju obhajobu a dostanem ban, podla mna tiež neni normalne. Týmto nechem očierniť nijak Magovca ani nič podobne ale tréba trošku porozmýšlať a aspon nechat vyjadriť hráča k danej veci,.. Nie portnuť sa , "no tak dosť" a instantne Ban Na deň. 

Ešte raz , týmto žiadam o unban poprípade aspoň skrátenie banu. Kedže podla ma nejaké porušenie pravidiel z mojej strany nebolo, maximalne to že tá textúra je blbo zalomená ,není dôvod niečo tak nepodstatného riešiť banom. Predom prisahám že sa budem snažiť cez také "zle vygenerované textúry" nejazdiť. Predom ďakujem. A prajem pekný deň.

 

29.3.2023 19:47

Dobrý večer,

jako úplně první začneme tím, čím ty argumentuješ. Přesněji tím, že Evolution je vozidlo, které na rallye trhá jakési rekordy. Ano jistě, i já jsem fanouškem rallye a rád se podívám na nějaké pořádné hlinité nebo štěrkové povrchy, jak si to tam vozidla za X milionů korun drandí a jak se dokážou otáčet. Bohužel, tohle opravdu, ale opravdu není tvůj případ. Takové vozidlo na rallye nemá téměř nic na sobě ze sériové výroby, proto se taky jedná o bouráky za X milionů a kolikrát se staví léta. Opravdu toto nemůžeme na RP serveru brát v potaz, jako nějaký argument. Ať se na mě zlobí všichni Skimo autíčkáři, ale já si za tímto budu stát.

Dále se dostaneme ke zmiňované textuře. Snad úplně každý hráč na Skimu prošel základní fyzikou v nějaké šesté třídě základní školy, takže určitě bude obeznámen s tím, co to je gravitace a jak funguje. S tím se váže ona textura, která má takový sklon, že pochybuji, že by ji vyjel i Raptor. Bavíme-li se o realitě, stále akceptuji to, že jsme ve hře a ne vše musí být 100%. Avšak je veliký rozdíl mezi tím, co je Evolution, a co je Raptor. V tento moment jsem si říkal, zda sis nespletl RP server s nějakým stunt serverem. Přikládám pro čtenáře žádosti svah, který sis přejel. A to není jediný takový svah, který jsi pokořil se svým vozidlem.

 

Dále argumentuješ chybou na straně PSA, já bohužel žádné takové jednání neviděl, protože jsem neřídil terénní vozidlo a byly mi tak terénní pasáže z pursuitu skryté. Pokud máš jakékoliv video, které by dokazovalo takové porušení ze strany PSA, budu jedině rád pokud mi jej zašleš na Discord. Situaci samozřejmě nenechám bez postihu.

Avšak jelikož já nejsem, s prominutím, taková svině, abych se nedokázal vcítit do tvé situace, tak ti ban zkrátím na 10 hodin. Chápu, že jsi neměl moc času na rozmyšlenou v takovém případě, kdy po tobě jede 5 policejních vozů a adrenalin dělá svoje. Avšak mi musíš dát za pravdu, že tam v tom drivingu nedostatky byly.

S přáním pěkného večera,
magovec


Powered by LeoSight IFS
LT~53