Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unBan @Dzardys


Alinko

Hráč

3
30.3.2023 18:02

                                                                      Žiadosť o unBan

Zdravím všetkých čitateľov. Takže dostal som Ban 7.1. 2023 od Admina @Dzardys. Už je to nejaké cca nejaké 3 mesiace a Skimo mi už celkom chýba.

Bolo to nejak tak že sme išli s kamarátom na aute. Išla jedna Paní a s tou sme sa troška oškreli (fakt jemne). Myslím si že sa volal Sindi Blue alebo nejak tak meno si dobre nevzpomínam. Vystúpili sme a nerpili sme Injuries pretože nebolo treba. Ale ona si myslela a tvrdila že sme ešte potom narazili do značky ktorá bola za nami a to sa nestalo. Takže som povedal že nebudem rpiť dačo čo sa nestalo. Ona si ale na to zavolala admina(neviem už ktorý to bol).Ten však povedal že je to tvrdenie proti tvrdeniu a skipnul to. Takže neviem prečo som dostal ban aj non rp injuries. Ďalej sme išli s kamarátom preč. Potom sme videli tu pani afk a vedľa nej bolo naštartované jej auto. Vedel som že to je blbý nápad ale aj tak som si myslel že mi to prejde. Tak som si to auto zobral zajazdil som si okolo Bluebarry asi 3min. max a vrátil som jej he naspať tam kde bola afk. Ale netušil som že za to dostanem Permaban

Viem že mám bohatú históriu ale myslím si že to nie je na permu. Veď som si už odsedel ban za krádež vozidla 3 mesiace a veľmi rád by som si zasa na Skime zahral. Prosím o odpustenie a unBan. Budem sa veľmi snažiť už takú primitívnu blbosť nespraviť.

Predom ďakujem za odpoveď. S pozdravom Misuk Papalas

         

30.3.2023 23:57

Dva permanentní bany, obsáhlá historie.. Ber to jako svou poslední šanci, jakmile ti přistane další perma, už si nezahraješ. Můžeš se napojit.


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Adaamekk

300Kč včera v 15:54

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024