Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


Milanecko

Hráč

2
1.4.2023 11:43, naposledy upraveno 1.4.2023 12:44 uživatelem Milanecko

Dobrý deň chcem si požiadať o unban na vašom servery je to už rok čo mám permaban je mi luto že som porušoval pravidla na vašom servery pravidla som sa doučil kebyže mi dáte druhu šancu tak už by som neporušoval pravidla mrzi má to všetko taktiež sa chcem ospravedlniť adminovi @SovietDog že som mu nadával a spamoval mrzi má to kebyže mi dáš druhu šancu na rpenie tak už by som neporušoval pravidla a môžem ti to sľúbiť prosím uvedomil som si že to bola chyba a že nenájdem už taký dobrý server ako je váš chcem sa vrátiť k rp a začať normálne rpit a neporušovať pravidla ako predtým je mi to celé luto ďakujem a budem rad ak mi dáte druhu šancu🥺😔

1.4.2023 18:15

Stále nevidím jasný důvod o tom proč bych ti ten unban měl udělit. Zatím stále jenom prosíš a prosíš ale důvod žádný. Pořádně nad tím zapřemýšlel a až ho budeš mít, tak si sepiš lepší a pořádnější žádost. Zatím tvou žádost zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

300Kč dnes v 06:38

Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024