Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban-Pakandza


arturko

Hráč

8
2.4.2023 19:56

Zdravím Pakandza takže píšem si o skratenie banu . Dostal som ban na 336 hodin za pravidlo č.31. Takže sa teraz pokusim opisať išli sme do AP uvideli sme capka v dodge mal kuklu vytiahli sme zbrane a mierili na jeho hlavu najskor nechcel vystupiť ale potom vystupil. Zobrali sme ho do auta a viezli do ls kde sme ho nasledovne išli okradnut ale to sme neurobili lebo sme dostali ban lebo capek nemal 100 hodin .  Ale keď okradate mate adrenalin takže na tu masku som vobec nemyslel mna zaujmalo to že aby som sa nevybural a tak takže mam ban za to že som si nevšimol koľko ma hodin ale keby mu poviem že daj si dole masku on si ju neda dole takže nejdem hovoriť že je nepravom ale 336 hodin je veľa takže pane Pakandzo poprosil o skratenie banu z 336 hodin na 168 hodin ako na tyžden takže minuly tyžden som dostal ban v utorok a tento utorok by som mohol dostať unban ďakujem. 

2.4.2023 20:19

Ahoj, za poslední měsíc 12x ban, z toho třikrat minimálně okolo pravidla 31. Už se z toho stává pravidlo, že se ti největší umělci scházejí v Angel Pine a okrádají bez známek znalostí gramatiky hráče, kteří u sebe z pravidla nic nemívají. Přečti si radši znovu pravidla a po uplynutí banu začni jinak. 


Powered by LeoSight IFS
LT~24