Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Znovuotevření tématu


asdf

Hráč

15
2.4.2023 23:55, naposledy upraveno 3.4.2023 00:06 uživatelem asdf

Odkaz na předchozí příspěvek

 

Dobrý večer, 

nerad zakládám obdobné téma, ale předchozí příspěvek byl uzamčen bez možnosti dalšího vyjádření se.

Co se týče psaní hráči do PMs, jednalo se o zprávu: ,,Tvá jízda s A8 mi nepřišla úplně v pořádku". Reakcí na zprávu bylo: ,,Ok".

Žádám o vrácení předmětů, které mi byly vzaty při zadržení, neboť zatčen jsem byl jen a pouze z důvodu porušení pravidel, jinak už bych byl dávno v tahu. (Pro příklad, pokud PSA nahání hráče, který poruší pravidla a člené PSA si podají report, nahlášený často dostane ban a PSA možnost situaci doRPit - zabavit zbraně, prohledat vozidlo..., rád bych této situace využil i za postavu v podsvětí).

Předměty, jež mi byly zabaveny:

1x KAC PDW (plný zásobník)

1x Glock 17 (plný zásobník)

2x Zpracovaný kokain

2x Zpracovaná marihuana

 

Děkuji za pochopení, 

asdf

 

E.: Hráč má v historii 23 banů, několik z nich za NonRP driving. 

 

 

3.4.2023 02:01, naposledy upraveno 3.4.2023 02:03 uživatelem Lionnel

Ahoj, krátce se vyjádřím.

Co se týče toho pursuitu, tak jsem byl součástí. S tím ve Fort Carsonu (u té chemičky), to souhlasím, to došlo k pochybení. Ovšem co se týče té druhé části videa (od 0:50), tak tě nenaháněl Adiko v A8, ale já ve Fordu Explorer (ZT) - dokládám screenshot z logu - pochybuji, že by jsi byl v tahu.

Spoiler


S pozdravem,
Lionnel.

asdf

Hráč

15
3.4.2023 05:03

@Lionnel

 

Okej, to beru, každopádně kolega to vzal A8 přes koleje, to byl vlastně důvod, proč jsem na začátku zůstal zakempenej u těch kolejí - Myslel jsem, že tam mám velkou výhodu, hlavně oproti té A8 a pak ho vidím, jak si to sviští pískem.

Artistiques

Hráč

32
3.4.2023 08:56

Já se k tomu vyjádřím trochu z cesty, nicméně pořád k věci… Nebudu řešit obsah tvého příspěvku ale jen jeho začátek…

Zmiňuješ, že ti byl zamknutý příspěvek a že už jsi se nemohl vyjádřit, založil jsi nové téma a vyjádřil se.
To je ale špatně, respektive, kolik by tu bylo příspěvků, kdyby tohle dělal každý?

Každá zpráva má v pravém horním rohu trojuhelníček na nahlášení, tam můžeš napsat “prosím o unlock, chci se ještě vyjádřit” nebo něco v tomto smyslu…

Dík 😎

asdf

Hráč

15
3.4.2023 09:00

@Artistiques

Příště využiju, dík 

3.4.2023 11:55

Situaci opět považuji za vyřešenou, viz Adikova žádost o unban. V případě nespokojenosti nadále užij sekci určenou pro stížnosti na členy AT, jelikož já tuto situaci nehodlám dále rozebírat.


Powered by LeoSight IFS
LT~54