Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o Unban.


AlexiKKiS

Hráč

23
4.4.2023 18:17

Touto cestou by som sa chcel požiadať o odvolanie môjho permanentného banu. Ban mi bol udelany za porušenie pravidiel, a to konkrétne za podvod ktorý som nemal adminom povolený. Chápem, že takéto konanie je neakceptovateľné a že som následkom toho bol potrestaný banom.

Rád by som však vyjadril svoju snahu o zmenu a zlepšenie. Snažím sa uvedomiť si dôsledky svojho konania a snažím sa prijať zodpovednosť za svoje chyby. Chápem, že pravidlá sú vytvorené s cieľom udržiavať fair play v hre a som ochotný dodržiavať ich aj v budúcnosti.

Napriek tomu, že som si uvedomil dôsledky svojho konania, chcem zdôrazniť, že nie je v mojom úmysle opakovať ho v budúcnosti. Snažím sa zlepšiť svoje správanie a zodpovedne sa zúčastňovať na hre.

Preto by som rád požiadal o možnosť odvolať môj ban, aby som si mohol ešte zahrať. Budem dodržiavať všetky pravidlá a budem sa správať korektne a fair voči ostatným hráčom.

Ďakujem vopred odpoveď @Dzardys


Powered by LeoSight IFS
LT~13