Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení trestu/vysvětlení trestu | Powergaming - 10 hodin od Phobios


neznamy#4745

Smazaný účet

11
5.4.2023 16:50

Úvod:
Pěkný dobrý odpoledne přeji, před chvílí jsem byl zabanovaný za Powergaming od administrátora @Phobios. Ještě nevím jestli se zde nějak rozepíšu ale uvidím postupem psaní této žádosti. Jak je napsáno v názvu, chtěl bych si zažádat o vysvětlení či zkrácení banu, ovšem silně pochybuji že dostanu UB nebo aspoň to zkrácení, takže budu rád za vysvětlení :D

Můj pohled na ban:
Jak jsem uvedl o odstavec nahoře, nejsem si jistý za co jsem byl zabanovaný ale nechci tu zase říct že to bylo neprávem, ba naopak, někde jsem tu chybu udělal a právě zakládám tuhle žádost o vysvětlení.. Ciže jak začít, nevím v jakém čase to bylo, jestli hodina, půl hodiny a nebo cca 15 minut? nevím, ale z části tuším, tak se o to částečně podílím, za vteřinu doložím screenshot z logu z kterého si myslím že jsem dostal ban




Opravdu nevím jestli je to důvod banu, ale myslím si že powergaming je, že jsem vzal zřejmě lopatu z místa kam slunce nesvítí a vložil ji do kufru auta, nebo taky ten status ale mám pocit že ten stím nemá nic společného, nevermind :D

Závěr:

Na závěr nevím co zde napsat :D nom, asi bych chtěl pouze vědět co jsem přesněji provedl protože mi něco říká, že ani ten UB ani to zkrácení toho banu nedostanu, nějak mi to nevadí, šanci zkusím a uvidím.

Takže pozdravuji všechny čtenáře i administrátora Phobios, mějte se hezky a nedělejte brikule :D tak čus.

5.4.2023 18:09

Ahoj,

 

Vezmu to dosti jednoduše.

 

Dostalo se ke mě video, kde jsi měl určitý status s injuries přesněji že jsi měl něco s rukou a naražené žebra. Na videu jsi dával docela sprinty k autu a nezlob se na mě ale, naražené žebra dosti bolí a nemyslím si, že by jsi s tím dokázal běhat jak srnka po silnici.

Délka tvého trestu je dle mého adekvátní, tudíž zkrácení a unban nebude, přeji ti hezký den.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~29