Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiados´t o unban @Phobios


neznamy#8843

Smazaný účet

11
6.4.2023 12:02, naposledy upraveno 6.4.2023 15:06 uživatelem neznamy#8843

Ahoj.Chcel by som tu poprosiť o unban a rozobrať pár veci.Prosím prepáčte pravopisné chyby a začnem.S @Phobios som si aj písal na Discorde.Niekoľko krát som si prezrel video spatne.Spatne som si aj vybavil čo sa stalo ešte 20min pred banom už raz som si písal prosbu a áno ako si povedal @Phobios bolo to chabé ako toto :/.Najprv by som chcel rozobrať nonRPdriving.V tedy som si neuvedomoval ako jazdím.Keby jazdím tak ako vtedy IRL 5x by som bol na strechce a mŕtvy.Nevedel som čo ma to napadlo tak jazdiť.Skákal som jazdil som po tráve atd...Uvedomil som si to že čo som zle urobil.Pravidlo neviem ake číslo/odchádzanie od nemocnice po PK.Ako som minule hovoril že som sa tam vrátil že nemám mať za čo ban uvedomil som si že mám.To že mi admin nakázal sa vrátiť a vrátil som sa neznamená že je to už všetko v pohode.Nemal som ani odchádzať neviem čo k tomuto ešte povedať.Využitie PK.Zabitie security alebo čo to je.To že volal PSA mi nedávalo právo ho zabiť.Uvedomil som si to že som spravil chybu.NonRPinjuries asi to nad čím som si najviac lámal hlavou v zmysle že ako je možné mať nahraté tolko hodín keď neurobím asi najzákladnejšie pravidlo.To že idem 150 a napálim to čelom do steny a odídem a ešte aj po upozorneniu nezaerpím injuries tak to už neviem čo som za hráča.Myslím si že to je všetko z mojej strany.Skimo som si veľmi dal do lásky herneho sveta a nechcel by som prísť o skusenosti,skvelu komunity,skevlých IZS a hlavne vás AT.Bol by som veľmi štastný aspoň za odpoveď.A ešte som si uvedomil že ak dostanem unban tak si prečítam všetky pravidlá znova.S pozdravom Kofola :D Keby to není na unban bol by som šťastný aj za skrátenie banu @Phobios

 

14.4.2023 17:33, naposledy upraveno 14.4.2023 17:33 uživatelem Phobios

Ahoj,

Je fajn, že si sice uvědomuješ co jsi dělal ale dělal jsi to stejné dokola, za co jsi byl několikrát zabanován a přesto jsi nadále v tom pokračoval.

Permanentní ban není ban na týden a ani dva, může trvat dlouho a u tebe zatím nevidím žádný důvod ti udělit unban. Podej si novou žádost nejpozději měsíci od podání reportu. 

Přeji ti hezký den.


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024