Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

nahlasenie ic postavy Marley Marshall


Kevinkoboss18

Hráč

3
6.4.2023 22:49

dobry večer mam problem že dnes okolo 5 večer som mal menši lag a nevšimol som si vodu tak som spadol do vody a ubralo mi to hp tak som preplaval vodu chcel som si dat report na auto ale podarilo sa mi nejak dat na zem glock a všimol som si to až ked došiel zamnou Marley Marshall tak som sa zlakol že ma ide okrast tak som si dal ten report a všimol som si ako zobral zo zeme tu zbran a v inv som tu zbran už nemal tak som vedel že je to moja a omylom som ju nejak dropol tak či by ste mi ju vratili alebo či to mam nechat tak pošlem aj logy 

 

[2023-04-06 16:56:53] [Output] : Neznámý♂A5: (( *Neznámý♂A5 položil Glock 17.**Marley Marshall zvedl Glock 17 ))  

 

tak mam otazku či by ste mi ju vratili ako že omylom som ju dropol alebo že už to je ic vec a nechame to tak 

 

prajem pekny zvyšok večera


Powered by LeoSight IFS
LT~25