Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Tak tivole to je moc


petkoczzz

Hráč

3
9.4.2023 23:25

Normálně jedu si do blueberry si vyzvednout auto 

Vyzvednuho a vidím že má prázdnou nádrž tak jedu na benzínu naplnit kanystr, vrátím se k autu a tam nikde tam jdu k npc a kouknuse a vidím že je v garáži odtahové služby . Může tě mi někdo vysvětlit ?, já vtom nevidím logygu

 

Holub

Hráč

46
9.4.2023 23:32

V první řadě ti poradím lekce či doučování českého jazyka. Napsat logygu je pomalu umění. Pokud trpíš nějakou formou dyslexie, tak se omlouvám..

V té druhé tomuhle se říká IC věc.

V té třetí, pokud chceš vysvětlit dané IC jednání, je to úplně jednoduché. Tohle je odtahové parkoviště. Jinými slovy nedává žádný smysl ponechávat před takovou budovou vozidlo, když by zde s největší pravděpodobností byl zákaz stání či zastavení už jen ze samotné podstaty. Nebo prostě v tom daný odtahovkař viděl snadný výdělek a odtáhnul to. Tak či onak to máš řešit IC.

petkoczzz

Hráč

3
9.4.2023 23:46

Pane bože 

To jsi ale velkej frajer 😎

Do p*** jsme v 21 století a ty uražíž  někdo

Kdo udělal pár chyb v textu jakože frajer no 😀

(Když tam muj názor 😄) 

10.4.2023 00:46

Ještě jeden troll příspěvek a už si u nás nezahraješ. Očividně máte ty prázdniny až moc dlouhé a ty nevíš, kudy kam. Opravdu ti radím, abys toho nechal, nehodlám za pár nanejvýš měsíců číst žádost o unban, jak toho všeho lituješ.


Powered by LeoSight IFS
LT~57

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024