Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

STRES

1 2 3



Bushino

Hráč

7
4.7.2020 00:25

Ano, neříkám ze irl je normální litat po městě 100km/h +, ale jako najdou se i takový neříkejte ze ne, a ano bylo by lepší to “tunelove vidění “ a realnejsi, a ano z těmi radary souhlasím taky, jelikož já sem ten co to platí hned jak mě radar blikne, ale ten stres je opravdu kravina to se nezlobte ale irl mi to takhle blikat nezačne no, a ano mohli by se upravit i ty handlingy, udělal bych například ze jak už je zmíněno by byla větší šance k dostání smyku a nebo vyšší nedotacivost vozu při vysokých rychlostech, 

za mě vše a pardon ze je to tak dlouhé , trochu sem se rozepsal u toho no😀.

4.7.2020 08:19
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
4.7.2020 10:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Bushino

Hráč

7
4.7.2020 13:57

Jo to je prave to tunelove vidění a to by bylo lepší než to co tam momentálně je, jen teda bych to udělal až u vyšší rychlosti jelikož tady to šlo hned od třeba nejakejch 20km/h

ale jinak za mě je to fajn nápad .

a jako mas pravdu ze litat po centru je nemožné nebo tak ale v menších městech a podobně se najdou s prominutím “blbci” který proste na ten plyn šlápnou a letí tam jak “hovado”

neznamy#2452

Smazaný účet

17
4.7.2020 22:57

Stres je dobrý nápad ale nepochopil som kus to zoomovanie.... Bolo by fajn ak by namiesto zoomovania bolo že by sa mi obras triasol alebo niečo také... môj návrh :)

5.7.2020 10:57, odstraněno 5.7.2020 10:59 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

StrykoMarci

Hráč

9
5.7.2020 14:59

Som za úplné odstránenie stresu.... je to proste úplne zbytočná vec.. Na žiadnom serveri takáto zbytočnosť nieje....

Chápem že to ma byť simulácia tlkotu srdca ale je koľko ľudí ktorí IRL idú 200+ km/h a ich srdce sa správa úplne normálne... Naozaj je to vec ktorá je úplne zbytočná..

 

Čo tak aspoň raz nechať rozhodnúť hráčov v nejakej ankete či chcú na serveri ten Stres? toto je môj návrh

 

Bushino

Hráč

7
5.7.2020 17:25

Když jsem nad tím popřemýšlel tak bych udělal to tunelove vidění na stres jak bylo zmíněno a tento efekt by se mohl použit když budete třeba pod vlivem alkoholu nebo drog.

5.7.2020 17:37, naposledy upraveno 5.7.2020 17:38 uživatelem SedliX

@StrykoMarci pokud půjdeme do důsledku, dosáhnout této rychlosti ve městě v autech, která se pohybují po našich silnicích, bude ve většině případů spíše nemožné. Navíc pokud náhodou trefíš třeba lampu, pravděpodobně tvoje jízda definitivně skončila. Na serveru v "lepším případě" gramaticky správně zahraješ "/do pásy cukly," záchranka a hasiči utřou nudli a ty jedeš dál. Z tohoto důvodu já osobně stres zastávám, i když první pokus (jak se tak říká naslepo) moc nevyšel. To se ale dalo čekat, když se to na žádném jiném serveru nevyskytuje.

Jen by mě zajímalo, kdo ve skutečnosti jezdí 200 km/h bez nějakého toho pudu sebezáchovy (ve městě). Já, když sedím v RZtě vedle řidiče, už při rychlosti 100 km/h v centru města chytám, co můžu. Nezapomínej na to, že hra se odehrává z větší části ve městě a ne na silnicích pro motorová vozidla nebo dálnici. 

5.7.2020 20:36, naposledy upraveno 5.7.2020 20:40 uživatelem Paradoxx

STRES OSTANE VYPNUTÝ DOVTEDY, POKIAĽ NEBUDE VYTVORENÝ NOVÝ EFEKT

Prípadne budú len zmenené hodnoty pre dosiahnutie stresu či doplnenie samotnej hodnoty stresu

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~61