Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unbanános


ImNotMagnett

Hráč

13
11.4.2023 18:20

zdarec,

dneska v 6 jsem dostal ban na 3 dny za non rp injuries, non rp driving a pravidlo 3

abych uvedl do obrazu: po delší době jsem zapnul main postavu, zastavilo mě policejní auto, tak jsem začal ujíždět. netrvalo dlouho a přijelo druhý, nechal jsem se trošku uníst a skočil z útesu blízko Palomina a LS. bylo to hodně non rp, takže se na mě Holysek portl a udělali jsme reRP předtim, než jsem z toho útesu skočil. tohle jsem bral jako extrémní překvapení, protože jsem upřímně čekal, že rovnou za to dostanu ban, takže props Holyskovi. no nic, takže jsme dali reRP, začal jsem zase zdrhat, přijeli další dvě auta, takže byli čtyři, z toho jeden policejní raptor, furt jsem tak nějak kroužil okolo toho útesu, než jsem si vybral nějakej moment a skočil z menšího kopečku na pole (tady to je jediný rozumný vysvětlení, kde se nějaký non rp injuries a driving mohli vyskytovat, aspoň z mýho pohledu, ale vzhledem k tomu, že mám Range Rover, kterej má offroadový kola, hydrauliku a všechny tyhle srandičky, tak mi to přišlo v pohodě.), ujel jsem do LS, policejní raptor se hezky vysekal o lampu, jel po mě už jen ten policejní offroaďák, jehož jsem zapomněl jméno, jel jsem přes kanalizaci, z kanalizace jsem jel tak nějak zpátky k tomu útesu a utek jsem.

co mi vadí: non rp injuries a non rp driving mi přijde jako blbost, protože Rover je solidní jak kráva, a myslim si, že nějakej malej kopeček (ještě s těma různýma úpravama) by to zvládlo i v realitě. co taky nechápu je to pravidlo 3. hádám, že tim pravidlem 3 Holysek narážel na to, že když jsme se domluvili na tom reRP, že když se vysekám tak budu RPit injuries. jenže jsem nic nemoh RPit když se podle mě nic tak vážnýho nestalo

závěr: hádám, že tahle žádost stejně úplně jen tak neprojde, protože vysvětlovat něco adminovi z tvýho pohledu je jako vysvětlovat fanouškovi Sparty, že ten titul prostě nevyhrajou. chápu to, admin na to má svůj pohled, ale když už vim, že neprojde kompletní unban, tak aspoň bych chtěl požádat o nějaký to zkrácení, při nejmenšim nějaký vysvětlení

předem dík za odpověď,

magnett

Develon

Hráč

40
11.4.2023 18:58

snad to nebude nadbytečné vyjadřování , ale já si jen dovolím poznámku. Pokud máš hydrauliku , tak bych auto netahal do terénu , hydraulika je soustava šroubků, a při nerovnostech terénu je šance že by se celej rozsypal :D 

takže bych se nechlubil tím že máš hydrauliku v terénu.

 

ImNotMagnett

Hráč

13
12.4.2023 18:52

ImNotMagnett

Hráč

13
14.4.2023 19:09

Tpc.. jedna vec je zamitnout unban kvuli tomu ze mas nejakej duvod kterej ma hlavu a patu, druha vec je se k tomu nevyjadrovat a kompletne to ignorovat, kor kdyz jsem se snazil o to aby to bylo co nejvic srozumitelny a i potom co jsem druhej den pingnul cloveka co mi ten ban dal🤣🤣 tak neva, treba priste

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

Powered by LeoSight IFS
LT~42

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024