Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Satan. Pán pekel


Satann

Hráč

22
11.4.2023 18:26, naposledy upraveno 11.4.2023 18:29 uživatelem Satann

Vážení přátelé, 

 

všem přeji krásný úterní den. Jelikož se mezi Vámi a celkově v komunitě pohybuji již třetím měsícem, rozhodl jsem se Vám trošku představit. Na představování moc nejsem, né že bych zase byl introvert, vůbec ne, ale nerad o sobě mluvím. 

V herní zóně se pohybuji zhruba tři měsíce, hraji za postavy Casper Persson, Sarah Quinn.

Abych Vás, čtenáře, lehce uvedl do děje. Nejsem satanista, jméno Satan, je pouze mým pseudonymem, které vzniklo při hraní klanovek a mixů ve hře Vietcong. Dřív jsem se nazýval "Kaštanem".

Je mi 22 let, nyní studuji vysokou školu, obor robotika, automatizace. K RP jsem se dostal omylem, měl jsem zkouškové a potřeboval jsem se nějak odreagovat. 😀 

Mezi mé záliby a koníčky patří občasné programování, elektronika a matematika. Mám jedno pravidlo a to to, že k lidem se chovám tak, jak oni se chovají ke mě.

Děkuji za pročtení, doufám, že se uvidíme v herní zóně a pořádně si zaeRPíme 😈💪

 

S pozdravem,

 

Satan


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo