Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Aukce] Prodej roubeného domu v Mulholland


sefre

Hráč

27
11.4.2023 21:00, naposledy upraveno 11.4.2023 21:05 uživatelem sefre

Dobrý den všem čtenářům, po delším přemýšlení a rozhodování, jsem se rozhodnul poslat dále stylem online aukce, tuto krásnou roubenku v oblasti Mulholland, z důvodu nastěhovaní se do jiné nemovitosti, a nechci aby zbytečně roubenka nějak chátrala, proto jí radši pošlu dále. Dům disponuje z venku dvěma venkovními terasami, jedna z boční strany, a druhá ze zadní strany, dále před příjezdovou cestou je brána, nemovitost je zabezpečena elektronickým digitálním zámkem, tudíž nový majitel/ka nebo majitelé, se nemusí bát o bezpečnost, nyní přejdeme dovnitř, dům disponuje celkově čtyřmi ložnicemi, dvěma koupelnami z toho jedna je připojená k ložnici a druhá se nachází v přízemí, obývacím pokojem s velkou televizí a přistavěným barem, hned vedle se nachází malá konferenční místnost ve které je i běžící pás, dále se v domě nachází kulečník takže si můžete s přáteli zahrát i u sebe doma, a nemusíte chodit do baru, dále se v domě nachází kuchyň.

Fotografie domu naleznete zde

V případě zájmu o osobní prohlídku nebo v případě nějakých otázek, stačí napsat na můj post: sergio.greco@post.ic

Počáteční cenu bych započal na 1.000.000 Kč a Minimální příhoz činí 100.000 Kč 

((Aukci uzavřu až mi bude daná cena vyhovovat, v opačném případě si nemovitost ještě ponehchám))

Vzor příhozu: 

Jméno a příjmení: 

Kontakt:

Částka:

Přeji všem přihazujícím příjemný zbytek dne.

Sergio Greco

laceyabysss

Hráč

36
11.4.2023 21:02

Jméno a příjmení:  Orlando Anderson 

Kontakt: 407413, orlando.anderson@post.ic

Částka: 2.000.000 Kč

Kikin

Hráč

26
11.4.2023 21:06

Jméno a příjmení:  Dustin Harris

Kontakt: 718 488

Částka: 2.500.000 Kč

laceyabysss

Hráč

36
11.4.2023 21:23

Jméno a příjmení:  Orlando Anderson 

Kontakt: 407413, orlando.anderson@post.ic

Částka: 4.000.000 Kč

sefre

Hráč

27
12.4.2023 22:46

Nabídka mi stále nevyhovuje, nabídky nyní přijímám i na můj post, nebo na telefonním čísle 474-747, aukce tedy stále běží až do jejího uzamčení. 

Sergio Greco

sefre

Hráč

27
13.4.2023 19:06

Dům prodán novému majiteli, po telefonické domluvě. ((prosím lock))


Powered by LeoSight IFS
LT~48