Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zkouším co kdo nabídne - nízká VIN a polepy


13.4.2023 21:17, naposledy upraveno 15.4.2023 18:50 uživatelem Jackal

Předem upozorňuji, že se nejedná o aukci ani prodej. Pouze zkouším co kdo nabídne, pokud se mi nějaká nabídka bude líbit, tak jsem ochotný vozidlo prodat/vyměnit.


Zdravím, zvažuji prodej pár svých vozidel. Veškeré vozidla mají polep, dvě mají i nízké VIN.
Veškeré vozy jsou po kompletním servisu a bylo o ně staráno s láskou.


1. Mazda RX-7 - PRODÁNO
VIN: 4672
Nájezd: 3399 km
Motor: 13B-REW Twin-Turbo, rotační dvouválec o objemu 1.3 litru
Převodovka: Manuální 5-stupňová
Vozidlo má pod kapotou bohužel motor s twin-turbem, tudíž jej nelze legálně provozovat na pozemních komunikacích. Dále má vypnutý omezovač a ECU jednotku nastavenou na výkon. Co se týče nemotorových úprav, tak má zvýšené rejdy o 8 stupňů, samosvorný diferenciál 2-WAY a seřízenou geometrii. Potom je tu zatížená zadní část vozidla, která zabraňuje klasickému překlápění se přes střechu. V interiéru vozidla poté najdeme sportovní sedadla Recaro a 4-bodové pásy značky Sparco.


2. Mitsubishi Lancer EVO IX - PRODÁNO
VIN: 2556
Nájezd: 8083 km
Motor: 4G63T, řadový čtyřválec o objemu 2.0 litru
Převodovka: Manuální 6-stupňová
Toto vozidlo již lze legálně provozovat na silnicích, neboť pod kapotou má pouze jedno turbo. Dále samozřejmě ECU jednotku na výkon a vypnutý omezovač. Z nemotorových úprav opět zvýšené rejdy o 8 stupňů, samosvorný diferenciál 2-WAY a nové, silnější, brzdy. Taktéž je vozidlo celkově odlehčené, což zajišťuje zlepšenou dynamiku a vyšší výkon vozidla. Na zadní části vozidla poté můžeme vidět krásný karbonový spoiler, který zlepšuje celkovou aerodynamiku vozidla. V interiéru najdeme opět sportovní sedadla od značky Recaro s textilním potahem a 4-bodové pásy značky Sparco.


3. Nissan Skyline R-34 GTS - PRODÁNO
VIN: 16023
Nájezd: 1241 km
Motor: RB25DET, řadový šestiválec o objemu 2.5 litru
Převodovka: Manuální 5-stupňová
Tohle byl můj snad největší projekt, po nějaké době jsem ale zjistil, že mi GTSko na drift nesedne a proto momentálně pouze stojí v garáži. Vozidlo má opět pod kapotou jedno turbo, dále je, jako vždy, přenastavena ECU jednotka na výkon a vypnutý omezovač. Dále zde opět máme zvýšené rejdy, taktéž o 8 stupňů, a bohužel zavařený diferenciál, tudíž opět vozidlo nelze legálně provozovat na pozemních komunikacích. Vozidlo je taktéž odlehčeno. V interiéru najdeme sportovní sedadla od značky Bride a 6-bodové pásy značky Sparco. Klasická ruční brzda byla měněna za hydraulickou. Na zadní části vozidla si poté můžeme všimnou titanových koncovek výfuku, které jsou ve tvaru srdce.


Taktéž upozorním, že znám cenu každého jednoho vozidla co zde inzeruji a že vozidla pro mne nemají jen finanční, ale i citovou hodnotu. Rozhodně tedy nenabízejte částky typu milion a podobně.

Nabídky můžete posílat buď sem pod příspěvek, či na emailovou adresu donato.ortiz@post.ic, případně na telefonní číslo 586-941. V případě dalších dotazů taktéž pište na emailovou adresu či telefonní číslo, jenž jsou uvedeny výše.

-Ortiz

DaveReekular

Hráč

17
13.4.2023 21:50

Zdravím, mohu vám prodat Chevrolet Camaro V6 za 350,000, více informací je v https://leosight.cz/forum/topic/14169

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Absence IC jména

LegitZett

Hráč

15
13.4.2023 21:51

Meno a priezvisko: Clayton Parks

Kontakt: 589293, e-mail: clayton.parks@post.ic

Vozidlo: RX-7

Prihadzovaná čiastka: 500 tisíc.

DaveReekular

Hráč

17
13.4.2023 21:56, naposledy upraveno 13.4.2023 21:57 uživatelem DaveReekular

Meno a priezvisko: Victoria De Bertolucci

Kontakt: 385 805 / victoria.de.bertolucci@post.ic

Vozidlo: R34 GTS

Prihadzovaná čiastka: 650.000

13.4.2023 22:00

Dobře, pro nechápavé ještě jednou.

!!!

Předem upozorňuji, že se nejedná o aukci ani prodej. Pouze zkouším co kdo nabídne, pokud se mi nějaká nabídka bude líbit, tak jsem ochotný vozidlo prodat/vyměnit.

Taktéž upozorním, že znám cenu každého jednoho vozidla co zde inzeruji a že vozidla pro mne nemají jen finanční, ale i citovou hodnotu. Rozhodně tedy nenabízejte částky typu milion a podobně.

-Ortiz

13.4.2023 22:31

Krásny večer prajem, za tu Mazdu RX-7 by som zaplatil 4 000 000 kč.-

Ak by bol z Vašej strany záujem o predaj tak ma kontaktujte cez mail travis.gibbs@post.ic 

 

Gibbs

Yannys

Hráč

3
13.4.2023 23:59

 Zdravím mal by som záujem o Nissan Skyline R-34 GTS

Meno a priezvisko:  John Dixon
Kontakt: 345883
Ponuka 1.000.000 kč
14.4.2023 19:44

Mazda i Mitsubishi jsou již prodané. Skyline je zatím stále k mání, nicméně s částkou od pana Dixona nejsem spokojen, tudíž zde inzerát ještě ponechám.

Ortiz

15.4.2023 18:51, naposledy upraveno 15.4.2023 18:52 uživatelem Jackal

Veškeré vozy jsou již prodané. Děkuji všem, kteří mi dali nějakou nabídku a pevně věřím, že brzy přijdu opět s dalšími vozidly.

-Ortiz

 

((poprosím lock))


Powered by LeoSight IFS
LT~92

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo