Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o výmaz rejstříku trestů.


Yoshi

Hráč

42
14.4.2023 12:57

Podatel: Denisa Johnsn

Věc: Žádost o výmaz rejstříku trestů

 

Vážení příslušníci sboru PSA,

touhle cestou vás žádám o přezkoumání a případný výmaz rejstříku trestů.

Zápis jsem získala kvůli opakovanému překročení povolené rychlosti. Jsem si vědoma pochybení které jsem udělala a vím že se to nebude opakovat. 

Ráda bych se vrátila k výkonu služby u HZS a to aktuálně možné není. Jedná se o mé první pochybení a porušení zákona.  

S přáním hezkého dne 

                                                                                                                                                          Denisa Johnsn

14.4.2023 14:38

Adresát: Denisa Johnsn
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za zaslání tohoto podnětu. Ceníme si Vašeho zájmu o práci v integrovaném záchranném systému, přesto si však nelze nepovšimnout lživých informací, které ve své žádosti uvádíte. Tvrdíte, že se jedná o Vaše první pochybení, nicméně databáze udělených pokut a jiných sankcí uvádí něco jiného.

Přihmouříme-li všechny naše oči, lze přihlédnout ke skutečnosti, že Vám od posledního trestu nebyl žádný další udělen. Vaší žádosti v tomto ohledu tedy poprvé a naposledy vyhovíme.

S pozdravem

kpt. Bc. Steve Zayas
vrchní velitel Policie San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~23