Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nápady

6.7.2020 12:26, naposledy upraveno 6.7.2020 12:26 uživatelem Sandlerino

Ahoj komunito, 

Jsme velmi rádi, že je neustálý zájem o Artheon a máme na vás otázku. Co byste, z hlediska jakéhokoliv RP, uvítali? Čeho více? Čeho méně? 

Naskytla se tu i otázka vězeňské služby, jelikož na serveru je zatím nepoužívaný mapping vězeňského komplexu. Uvítali byste takovéto RP? Jak z pohledu bachaře, tak z pohledu vězně?

Jsme otevřeni  všem nápadům, připomínkám, stížnostem, "recenzím" 😄 

Tak šup s nimi pod toto téma!

Demon8116

Hráč

6.7.2020 12:32, naposledy upraveno 6.7.2020 12:43 uživatelem Demon8116

Ja by som bol rád keby sa pridali nové auta.  A väzenská služba je dobrý nápad bolo by trochu viac RP.  Už keď by bola väzenska služba mohli by sa začať RPiť Verejno prospešné práce. 

MayDayMack

Hráč

6.7.2020 12:36

Podla môjho názoru by väzenská služba bola dobrým RP nápadom. 

6.7.2020 12:47

Vězeňskou službu, bych asi moc neuvítal.. jelikož, co si budeme.. V bezpečnostních sborech je minoritní počet lidí, jelikož nikdo o tyto práce nezajímat.. Ale zkráceně a jednoduše.. Málo aktivních členů PČR a MPP, nezadrží moc lidí (Jelikož většina rádoby "mafiánů", nemá moc v lásce pravidla..), tudíž skoro nulová práce pro vězeňskou službu.. jejíž členové by se mohli aktivně podílet na udržování pořádku ve městě.. v uniformách městské, či státní policie.. a né sedět v uniformách vězeňské a nic nedělat. Sám mám zkušenosti s VSČR a mohu říci, že je to nudné RP. Převzít vězně, udělat prohlídku vězně, hodit vězně do cely a konec RP, jelikož se vězeň odpojí.. Můj názor.

6.7.2020 13:07

A myslíte si, že je někde na mapě zbytečný mapping, který nemá žádné využití? Taktéž k tomuto se můžete vyjádřit.

IxLover

Hráč

8.7.2020 09:56

Vězenský služby hah, to bych nikdy nepřivítal RPil sem to na FIVEM A byly tam samí pepegy který neuměli RPit možná uměli ale jen to trollili, hráče by to podle mně nebavilo..

misatorcz

Hráč

8.7.2020 10:33

Taky jsem to RPil sice mě to bavilo ale jak se dostaneš do vedení té vezeňské tak tě to hodně rschle přestane bavit nebo pokuď tam není někdo druhej ským si jakštakš rozumíš.

Toto téma právě čte 1 uživatel: