Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[AUKCE] Domeček s garáží v Blueberry


Jackal

VIP

46
18.4.2023 22:30

Zdravím, rozhodl jsem se uspořádat aukci o dům s garáží nacházející se v městečku Blueberry na pozemku vedeným v katastru pod číslem 188.

Dům se nachází hned vedle autobazaru Deaton. Disponuje jedním obývacím pokojem, kuchyní, dvěma ložnicemi, koupelnou s toaletou a jednou místnosti navíc, která se dá využít například jako spíž.

Bohužel jsem neměl čas na nějaké větší rekonstrukce a právě z toho důvodu je nemovitost prakticky v původním stavu (viz. dělo v obývacím pokoji), i tak ale věřím, že dokáže krásně posloužit a když si nový majitel zakoupí nový nábytek a trochu si s interiérem pohraje, tak bude mít i pěkné bydlení.

Fotogalerii exteriéru i interiéru jak domu, tak garáže, si můžete prohlédnout zde.

Začáteční cenu jsem se rozhodl stanovit na 500.000Kč s minimálním příhozem 50.000

V případě zájmu je možná i osobní prohlídka nemovitosti - kontaktujte mě buďto na e-mailu donato.ortiz@post.ic, či na telefonním čísle 586-941.

 

Poprosím o příhozy ve formátu:
Jméno a příjmení:
Kontakt:
Nabízená částka:

-Ortiz

18.4.2023 22:33

Jméno a příjmení: Angelina Bianchi
Kontakt:
800800
Nabízená částka:
1.750.000 Kč

Jackal

VIP

46
18.4.2023 22:46

Dům nakonec prodán mimo aukci...sám jsem to nečekal tak rychle.

-Ortiz


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo