Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pomoc


Roman123cz

Hráč

5
19.4.2023 18:50

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo neporadil s mým problémem. Pokaždé když zapnu hru, tak se mi odpojí notebook z wifi a nelze se na ní znovu napojit a musím dát restart počítače a ani to občas nepomůže. Několikrát jsem odinsteloval ovladače a znovu nainsteloval a stejně nic. Zkoušel jsem několik tutoriálů podle youtubů a také nic. Kdyby někdo věděl, tak bych byl rád za odpověď a nebo můžete napsat na můj discord Zartys#4758

248270

Hráč

13
19.4.2023 20:32

O aký notebook ide? Viem o podobnom probléme na windows 11/10kách na novších notebookoch, osobne mám notebook pol roka a robil mi to stále odkedy som ho kúpil. (Nie len na skime ale celkovo sa mi odpájala kl´vesnica a wifi a nešla pokial som nedal reštart.) Môj problém bol že notebook vyhodnotil že nie je používaný a softvérovo odpojil sieťovú kartu a klávesnicu. Môj fix bol vypnúť "modern standby mode" (https://www.makeuseof.com/windows-disable-modern-standby/)  Skús ešte pozrieť na nete, nemusí ti to pomôcť s problémom, poprípade počkaj na vyjadrenie ostatných.

Holub

Hráč

46
19.4.2023 22:05

Jako vím, že nové Windowsy (cokoliv po sedmičkách) jsou na noteboocích za trest, ale o tom, že by to kvůli snížení spotřeby odpojilo síťovku? To je moc i na mě.

 

248270

Hráč

13
19.4.2023 23:51

Keby sa mi to nestalo tiež tomu neverím ale vravím, ten problém sa netýkal iba skima ale čohokoľvek. Problém je že sa nedá reklamovať tak si to musím takto "hand-made" vyriešiť. Ale znie to jak bizár no

Zeintar

Hráč

49
20.4.2023 08:35

Ahoj,

důvodů může být hned několik - 
1.) Autoswitching je pokažený
Zapni počítač - spammuj F10 (nebo jinou klávesu podle toho, jaký máš laptop, aby jsi se dostal do BIOSu) - Advanced - LAN /WLAN Auto Switching - Pokud máš zaplé, vypni. Pokud vyplé, zapni.

2.) Máš prostě virus
 Projeď to nějakým antivirem, já osobně doporučuji MalwareBytes

3.) Stále nefunguje
Reinstaluj si celé Windows. Pokud tak učiníš a stále bude problém přetrvávat, zjistíš, že je problém HW, tudíž problém můžeš řešit bodem 4.

4.) Tvá síťovka je pokažená
Zjistíš to tak, že když se připojíš kabelem RJ-45, tak to najednou fungovat bude. Pokud se tak stane, tak vyměň síťovou kartu (za 2-3 stovky seženeš, jednoduše vymontuješ a namontuješ novou, nic co bys nezvládl)


Powered by LeoSight IFS
LT~48

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024