Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení - Městská policie hl. města Prahy 6.7.2020

1 2 3 4



NeLLa

Hráč

1
16.7.2020 19:45

Jméno:  Eveline

Přijmení: Davis

Datum narození: 1.1.1994

Kontakt: 388396

Životopis (nejméně 100slov):

Zdravím jmenuji se Eveline Davis, pocházím z Prahy a jsem téměř bývalá advokátka. Ve volném čase si ráda čtu o právních věcích a miluju procházky okolo města. Když mi bylo 23 pracovala jsem jakožto právnička v advokátní kanceláří PROCHÁZKA s.r.o.. Jsem velice pohodová povaha a vše řeším hlavně s klidnou hlavou nikoliv neklidnou. Dříve jsem již pracovala pro MP Brno jelikož jsem se stěhovala s otcem ale nyní jsem se vrátila zpět do Prahy po 5 letech a ráda bych se chtěla stát Strážníkem MPP. Z dřívějška semnou nikdo neměl v kolektivu problémy tudíž se nebojím říci že i zde semnou nebudou určite žádné problémy, děkuji.

Uveďte důvod proč se chcete stát strážníkem: Jak jsem již napsala, v Brně jsem pracovala jakožto Strážník a dost mě tato práce naplňovala tudíž doufám že se mi to vydaří i zde.

Pracovní zkušenosti: Bývalá Strážnice v Brně (od 2016- do 2019)

Řidičské oprávnění: sk.B

Nejvyšší dosažené vzdělání: Vysoká škola práv a podnikání v Praze

 

PODPIS:  DAVIS

--------------------------

 

 

17.7.2020 13:33, odstraněno 21.7.2020 20:40 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.7.2020 18:08

OOC:

Přezdívka: ParadoxRhyme

Věk: 15

Kontakt: ( Discord: rhyme#7818 )

IC:

Jméno: Jessica

Příjmení: Bright

Kontakt: 716626

Dosažené vzdělání: Kriminalistika A Kriminologie - Soukromá vysoká škola Praha.

 

Zkušenosti: Zkušenosti jen ze školy. 

Životopis: Dobrý den, jmenuji se Jessica Bright, narodila jsem se ve městě Plzeň, kde jsem žila dlouhou dobu. Chodila jsem do školy jménem Bolevecká základní škola Plzeň. Po úspěšném vystudování ZŠ, se moji oba rodiče rozešli, a následně jsem se přestěhovala s mojí maminkou do Prahy kde jsem do teď. Zde jsem nastoupila na střední školu Akademické gymnázium Štepánská v Praze 1. Po nějaké té době jsem úspěšně dokončila tuto školu, bez jakýchkoliv problémů. Po nějaké době jsem se rozhodla, a nastoupila na Soukromou vysokou školu Praha, zaměřenou na Kriminalistiku a Kriminologii. Po dlouhé době, jsem též uspěla a dokončila tuto školu taky bez jakýchkoliv problémů.

Dodatečné informace:
-ŘP typu B.
-Datum narození: 28.Září 1994.
--Jazyková znalost: Čeština, pokročilá Angličtina.
-Mírně pokročilá sebeobrana.
-Zdravotně způsobilá
-Velmi pracovitá
-Bez jakýchkoliv pokut, či trestů.

 

Proč zrovna vy: Jsem velmi pracovitá, a vždy mě brala, práce městské policie. Obdivuji co dělají a sama bych si to chtěla zažít.


Děkuji moc
-Jessica Bright

Imrisko09

Hráč

1
17.7.2020 22:31

Meno: Mike

Priezvisko: Todos

Vek: 31

Dátum narodenia: November 18. 1989

Kontakt: 749828

Dosiahnute vzdelanie: Zš-uspečne ukončena

                                    Sš-Bezpečnosť pri práci

Titul: Bc.

Jazykové znalosti: Čeština, Angličtina, Slovenčina

Tresty maximalne: pokuty za rýchlosť a 1 krat zadržanie v CPZ

Životopis: Tak volám sa teda Mike Todos narodil som sa na Slovensku v meste Ilava. Žil som par dedín odtial v dedine Beluša kde som žil do svojích 20 rokoch. Počas týchto 20 rokov som sa naučil kopec vecí a naučil som sa ako sa správať hlavne ako sa zachovať pri kopec situáciach . Od 13 rokoch som chodil na sebeobranu lebo otec chcel mať zo mna policajta ale ja som si vtedy moc neveril a tak som v 15 rokoch prestal ale z kopec vedomostami. Ďalej som behal len po brigádach a potom som som sa rozhodol že sa prestahujem do Prahy kde momentalne žijem . Začal som tu ako nie moc z plnu penaženku ale vedel som si poradiť aj keď som nemal moc čo na roboty ptoom som si začal zarabať ako smetiar a nakoniec som si založil Bazáč v ktorom do dnes podnikám a popri tom pomáham aj vo firme TSMP.

Vodický preukaz : Typ A , Typ B

Zdravotne spôsobily.

Dôvod: Od malička sa riadnim pravidlo pomáhať a chrániť slabšich a stáť za spravedlivostou.

OndrejSVK

Hráč

1
19.7.2020 10:04

Meno: Jan

Priezvisko:Klacek

   Vek: mám:22 rokov 

prezívka: OndrejSVK 

narodil som sa: 16 února 1998 

moje telefonné číslo je:540047

životopis o mne: takže volám sa Jan Klacek mám 22rokov v Bratislave som robil strážnika 

docela ma to bavilo že sa musím riadit podla predpisov a ochranovat a taketo nebola to zlá práca samozrejme idem mi o zážitok o kamarátov a takéto a chránit životy druhých a nie o výplatu nejsom ten ktorý proste nič nerobí a sedí doma iba som strašne pracovitý človek a mám vášen k práci od mala som pozeraval kukláčov a takéto veci a stal som sa potom v Bratislave strážnikom no skoro kukláčom podarilo sa mi stat sa policajtom v bratislave a dúfam že sa mi tu tiež podarí stat strážnikom dúfam pevne v tom.

Prečo chcem byt strážnikom ? : no ako som už vravel docela ma to bavilo a pevne dúfam že sa mi to tu tiež podarí                   

                                                    PODPIS: KLACEK

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dejv5509

Hráč

16
21.7.2020 17:56, naposledy upraveno 21.7.2020 20:00 uživatelem dejv5509

OOC:

Přezdívka: Dejv5509

Věk: 15

Kontakt: ( Discord: Dejv5509#7572 )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IC:

Jméno: Brian

Příjmení: Amuso

Kontakt: 458349

Dosažené vzdělání: Vysoká škola: obor Kriminalistika a kriminologie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zkušenosti: pomalu žádné.

Životopis: Dobrý den, moje jméno je Brian Amuso, je mi 23 let. Mám vystudovanou ZŠ (Madonna Assunta-La Scuola) SŠ (ISIS Giustino Fortunato) a VŠ. Narodil jsem se v Neapolu, kde jsem žil do svých osmnáctin se svojí matkou, otcem a bratrem Victorem, asi po půl roce co mi bylo 18, jsme se s bratrem rozhodli se přestěhovat do České republiky, kde jsem vystudoval Kriminalistiku a Kriminologii, kterou jsem úspěšně dokončil. Mezitím co jsem já studoval, tak můj bratr pracoval u ČT jako reportér. Po nějaké době se z mého bratra stal Výkonný Ředitel. V té době co mi tuto informaci zdělil, tak jsem neměl žádnou práci. Jelikož to je můj bratr, tak mi nabídnul práci u ČT, nacož jsem kývnul že ano. Po nějaké době jsem se dostal na pozici Zástupce Ředitele. Takhle to pár měsíců fungovalo skvěle, než se vláda rozhodla vyměnit nás. Byli jsme odvoláni, a proto jsem si začal hledat novou práci, pár dnů jsem byl zoufalý že si nikdy nenajdu práci, nikde nikoho nechtěli. Po pár dnů jsem zahlédl inzerát, kde se psalo že bude nábor do firmy Fast Garage, a tak jsem té šance využil, a den na to jsem byl přijat. Tuto práci mám do teď a moc mi nevyhovuje. Dnes jsem zahlédl že MPP mají nábor, a jako člověk kterého vždy zajímala práce policie, jsem se rozhodl že Vám tu něco o sobě napíšu.

Dodatečné informace:
-
Řidičský průkaz sk,: A,B
-Datum narození:
14.6 1997
--Jazyková znalost: Čeština, pokročilá Angličtina.
výborná Italština.
-Mírně pokročilá sebeobrana.
-Zdravotně způsobil
ý.
-Velmi pracovit
ý a spolehlivý.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Proč zrovna vy: chtěl bych jsi zkusit jaký to je být mpp, jsem hodně pracovitý a jsem jsi jist že by mně tato práce bavila a snažil bych se v ní vynikat
Děkuji.
-Brian Amuso

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



21.7.2020 20:40

OOC:

Prezívka: Xavi

Kontakt: Xavi#9846 (Discord)

Vek: 15

 

IC:

Meno: Vladimir

Priezvisko: Khan

Datum narodenia:  9. Únor 1996

Vek: 24

Kontakt: 340915

Životopis: Dobrý deň volám sa Vladimir Khan, Pochádzam zo Slovenska presťahoval som sa do Česka za robotou. Vo voľnom čase chodím športovať. Venoval som sa boxu 5 rokov. (2011-2016) Som pohodová a rešpektujúca povaha a všetko riešim chladnou hlavou. Mám vyštudovanú strednú a vysokú školu. Mám absolvované kurzy v sebeobrany. Som pracovítý + Zdravotne sposobilí Rád pomáham a chráním ľudí. Ovládam angličtinu a nemčinu.. Dobre poznám zákony.

Pracovné skusenosti: Zachraná Služba v inom meste.

Řidičské oprávnění: sk.B

Prečo práve ja?: Chcem chrániť občanov mesta Praha a zameziť zločin. Jsem hodne pracovitý a snažil by som som sa vynikať v tomto odbore.

Děkuji.

-Vladimir Khan

 

22.7.2020 15:20, odstraněno 22.7.2020 15:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Demon8116

Hráč

24
24.7.2020 13:38, naposledy upraveno 26.7.2020 22:15 uživatelem Demon8116

--Osobné údaje--

Titul pred menom: Mgr.
Meno: Max
Priezvisko: Puskin
Datum narodenia: 19.2.1989
Miesto narodenia: Košice, Slovakia
Kontakt: Telefon - 535102
              Email: Max.Puskin@gmail.com (( ! Démon#8116 ))

--Pracovné zkusenosti--

2013 - 2015 - TSMP Manažer pracovnikov
2015 - 2017 - ČT Zastupca Riaditeľa
2017 - sučastnost - ZZS Personalista
--Vzdelanie a kurzy--

1996-2005 - Základná škola
Stav študia: Ukončený

2006-2010 -  Policajna akademia v Bratislave (Mgr.)
Stav študia: Ukončený


--Dovedonosti--

Jazyky:  Český - C1
Ine: ŘP sk. B

Bomba

Hráč

15
24.7.2020 13:42

OOC:

Přezdívka: NegativnaBomba

Věk: 15

 Kontakt:Discord: negativnabomba#1196

IC:

Jméno: John

Příjmení: Kirima

Kontakt:  459384

Životopis:

Osobné údaje
Adresa: Koložvárska 65 Praha
Dátum narodenia: 1.1 1994
Vzdelanie :
Právnická Fakulta Univerzity Komenského Bratislava
Gymnázium Štúrovo adyho 6


Vlastnosti:
Považujem sa za človeka, ktorý je flexibilný a vie pracovať pod stresom. Patrím medzi kreatívne a pozitívne naladené osoby, mám príjemné vystupovanie a rád pracujem s ľuďmi. Mám rád výzvy, nebojím sa ísť do nových vecí.

Záujmy:
Rád cestujem, spoznávam nové kultúry, ľudí, jedlo.. Zo športu obľubujem plávanie, 8 rokov som sa tiež venoval basketbalu. Sledujem verejné dianie, rovnako mám rád kultúru a dokumentárne filmy..

Vodičský preukaz
sk. B, najazdených 100 000 km

Podpis:
Mgr. John Kirima

 



1 2 3 4


Powered by LeoSight IFS
LT~79

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024