Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Aukcia o vozidlo Jeep CJ7 Renegade


KIK0

Hráč

26
23.4.2023 23:24, naposledy upraveno 23.4.2023 23:57 uživatelem KIK0

Zdravíčko, rozhodol som sa predať vozidlo Jeep CJ7 Renegade, vozidlo je prerobené na off-road. Tam kde Raptor končí Jeep začína.

Model: Jeep CJ7 Renegade
Rok výroby: 1984
VIN číslo: 18 162
SPZ: 2TR 4048
Stav kilometrov: 60 km

Jedná sa o 6 valcový motor s obsahom 4.2 L a s výkonom 110 koní čo činní 81 KW. Vozidlo obsahuje silnejšie brzdy od spoločnosti EBC GD, samosvorný diferencial 2-way Wawetrac DANA 30 - pomer 3.73, odľahčená karoséria, ECU upravený na spotrebu, rýchlostný obmedzovač je vypnutý, zvýšený zámok otáčok +4 zosilnené zadné brzdy úrovne T1, nastavená geometria T2, odľahčená zadná časť, na prednej časti vozidla je nainštalovaný navijak od spoločnosti Golemwinch s ťažnou silou 5,4 ton, 6 bodové bezpečnostné pásy a roll cage

Vozidlo predám z dôvodu nevyužitia, auto mi len zavádza a určite si zaslúži niekoho kto sa mu bude viac venovať. Fotografiu vozidla nájdete TU!

Rozhodol som sa tento predaj uskutočniť formou aukcie, kto viac pridá ten vyhráva

Začíname na 400 000kč.-
Minimálny príhod je 50 000kč.-
Vozidlo predám až mi cena bude vyhovovať.
Dole prikladám predlhou aukcie.

Meno:
Príhod:
Post.ic

 

 Post.ic: travis.gibbs@post.ic
  Telefónne číslo: 869 - 428      
MUDr. Travis Gibbs               

PinkFloydCZ

Hráč

17
24.4.2023 07:12

Josef Lidmila

Částka; 450,000,-

josef.lidmila@post.ic

 

 

KIK0

Hráč

26
29.4.2023 23:59

Vozidlo je predané pánovi Lidmila


                                                                                                                                              MUDr. Travis Gibbs





(( Poprosím o LOCK ))


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo