Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnost na Hann_Transon a spol.

1 2



Demon8116

Hráč

24
7.7.2020 21:29, naposledy upraveno 7.7.2020 21:31 uživatelem Demon8116

Ahojte ako inak než stažnost na Hann_Transon ktorému očividne nestačila perma...
Čo sa stalo? 
dal som inzerat či niekto nejde pokecat ked mi zavolal Alvin_Harth ((RP level 2))  či sa nestretneme. Následne sme išli k pláži v palomino creek kde nasledne došiel Hann_Transonn a Dave_Dunn.  Následne ma zrazili a hodili do kufra. No však nevyšli ani z cesty a naburali do stožiaru [ pas cukl (( Maskovaný(M:2435) )) ] (( Kde si nedali ani normalne injur a vyhovarali sa na bugy)) do OOC pisali "RPi" pri tom som si dal /status rozbita hlava | bezvedomi no oni nič neRPili a RPili že ma davaju do kufru. Ak som napisal že
✪ auto išlo 75kmh a viac takže tak lahko sa z neho nedostane. ((Max Puskin))  tak napisal toto: 
✪ neviděl na tachometr je v bezvědomí (( Maskovaný(M:3769) ))  (( nasledne dalej RPil bez akeho Do že sa prebral.
- Ked som zavolal "Kuba31" ((Cez report)) aby to prišiel vyrišiť po 2 minutach napisal toto "[LocalOOC] (49) Lorenzo Armani: (( Tak si to dorpěte sami. Já jdu řešit důlěžitější věci. ))"  nič neRPili odišiel lorenzo oni nasadli do auta a pokračovali dalej... Hned na to naburali motorkara ((Ich kamoša)) a on napisal si dal do ✪ naražena noha (( Maskovaný(M:7974) ) Ak som napisal: [LocalOOC] (46) Max Puskin: (( RPi. )) napisal mi: 
LocalOOC] (8) Hann Transon: (( ty vubec nemluv budeme si RPIT podle sebe jak to má bejt ))... 
- CK PODMIENKA 
Dostal som CK podmienku že som pisal na darkweb aby zabili Laila_Velenova -- Neviem ako to IC mohli zistit ked darkweb je dobre zabezpečeny , jedine že to zmetovali, alebo ak to nejako zaRPili že to "hackli" "/me hackol to" tak nech pošlu screen z logov. 
- Vysledok: 
 Napomohl im k unosu človk s RP level 2. (( Proti pravidlu unašat alebo byt spolu v tom)) a pokračoval až do konca. Hann_Transonn, Dave_Dunn, Alvin_Harth non RP injur... ((teda žiadne /do pas cukl je silne)). A tiež by som bol rád keby mi niekto vysvetlil to z darkwebom kedže pochybujem že len tak zistia že som to tam napisal ja. 

- Fotky: https://imgur.com/a/ILQteWX

// Edit: Prosim aby to admini neignorovali ale aby na to aspon pozreli a odpovedali.

7.7.2020 21:35
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Demon8116

Hráč

24
7.7.2020 21:37

@neznamy#1489 Uprimne? Hann si mysli že je velky chlapec lebo dostal unban ... takže si na serveri robi čo chce a furt mu to prejde... Ale najviac ma zaujima ako zisitli že som to bol ja ked darkweb je anonymny :D

7.7.2020 21:39
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

medveed

Hráč

1
7.7.2020 21:40

je vidět že jsi hlupak @Demon8116 protože mam IC informace že jsi to tam dal ty :D tak že mě to nezajímá.
To že lofanek zase dělá zle s tím že RPÍ za tebe je těžké :D co si budeme ale neboj udělam si to jinak a huř a to že mi to prochazí je nasledek toho že IC ze mě maj lidi strach ty blazinku KYS 

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 6

Demon8116

Hráč

24
7.7.2020 21:42, naposledy upraveno 7.7.2020 21:43 uživatelem Demon8116

Tak ako si to zistil IC? "Hackol si to?" To ta snad musia admini  prosit aby si sem poslal ako si to zistil? 

medveed

Hráč

1
7.7.2020 21:46

@Demon8116 xDDDD neřeknu ti to, pač to vím IC a vím že jsi zmetoval to že po tobě jdeme protože jsi to někomu řekl a ten mi to řekl :D bud rad že to neřeším :))) 

Lofanek

Hráč

32
7.7.2020 21:46

NeRPil som za nikoho nič, len som to písal do LOOC, keďže bol vypnutý.

Navyše prosím logy toho, ako ste zistili meno z LemonGate.

medveed

Hráč

1
7.7.2020 21:52

Lofanku nemam to jen mi IC řekli že to je on zbytek si musíš zjistit sam )

bit

Hráč

49
7.7.2020 21:55

Bráško jestli bude kecat blbosti jako "Zjisti si to sám, vole admine" ti ABSOLUTNĚ nepomáhá. Spíš ti to pomáhá víc k banu. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~79

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo