Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

stížnost na Michael Creek


Adiko

Hráč

38
26.4.2023 20:14

Dne 26.4.2023 jsem zastavil jako PSA jednu černou Audi A8 kde seděl Henry Otero společně s Merlinem Canizalesem. Provedl jsem klasickou IC kontrolu a zjistil že auto není registrované, tak jsem si zavolal odtahovku. Jakmile přijela odtahovka tak se zjevil Michael Creek kterého zavolal nejspíš Merlin Canizales přes vysílačku. Jakmile viděl odtahovku, rozběhl se do auta, nastartoval a ujel. Já nasedl do svého auta a začala naháněčka. Po asi 10ti sekundách se začal lagovat, naboural do značky která ho otočila, chvíli jel po trávě, pak naboural do zdi a zmiznul. Pak jsem mu napsal pm jestli je schopen se vrátit a jít znovu. Pak jsem teda hodil report na kterej jsem čekal 20-25min a pak se Creek odpojil. Měl bych i video ale bohužel se mi nic nekliplo takže nic nemám, ale sám Creek mi do pm napsal že za ty lagy nemůže, to chápu kdysi jsem se taky lagoval. Byl bych rád za rerp, není mi třeba aby byl potrestanej. Díky
-adiko

6.5.2023 12:42

Ahoj, stížnost tu nějak zapadla, to se omlouváme. Bohužel jsi k ní nedoložil vůbec nic, není pro nás jakkoli řešitelná.


Powered by LeoSight IFS
LT~30