Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Drippos - Stano hubeny


Drippos

Hráč

3
27.4.2023 07:04

Takže ahoj volám sa Stano som 17-ročný študent Strednej školy dopravnej v Žiline, kde sa venujem odboru Automechanik - karosár. Okrem školy má baví aj niekoľko koníčkov, ktoré ma bavia a napĺňajú. Jedným z mojich koníčkov je futbal a basketbal, ktoré hrám pravidelne so svojimi kamarátmi. Okrem toho si rád aj zaboxujem, čo mi pomáha udržiavať si kondíciu a zlepšovať svoju fyzickú výkonnosť. Tiež sa zaujímam o fitnes a venujem sa rôznym cvičeniam, ktoré mi pomáhajú udržiavať si zdravie a kondíciu. Okrem toho sa tiež zaujímam aj o počítačové hry, najmä o hru MTA San Andreas, v ktorej mám už viac ako 1000 hodín hrania. Táto hra mi umožňuje prežiť rôzne RolePlay situácie a zlepšovať svoje schopnosti v tejto oblasti. Som mladý človek s množstvom záujmov a koníčkov, ktoré ma bavia a napĺňajú. Mojím snom je stať sa úspešným automechanikom a zároveň sa stále zlepšovať v oblasti svojich koníčkov.

Píšem to narychlo v autobuse 😂 tak moc neriešte moju gramatiku. 

Yannys

Hráč

3
27.4.2023 17:34

Zdravím z rovnakej školy :/ :D

 

Drippos

Hráč

3
27.4.2023 18:23

Lool zdarec


Powered by LeoSight IFS
LT~35