Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nový vzhled telefonního mobilu.


1.5.2023 21:31

Zdravím napadlo mě, že by bylo dobré kdyby na skimu byl lepší vzhled Telefonu 

1. V telefonu by byla funkce že si můžeš změnit okraje svého telefonu neboli kryt telefonu.

2. Odemykací obrazovka, ta by vypadala tak jako v  realitě měl by jsi tam nějakou tapetu čas a datum a taktéž pinkod který by jsi zadal a odemčel si tak telefon. 

3. V telefonu by byli klasické funkce jako v  tom na skimu nebo jinde, ale bylo by dobré tam přidat více tapet na plochu a taktéž více vyzvánění.

 

Vím že si někteří budou myslet že je to zbytečný nápad jelikož je to jen telefon a  ten při hře použijete maximálně tak 1 za pár hodin ale myslím si že nový vzhled by vypadal dobře a nové funkce taktéž.

Přeji pěkný zbytek večera.

 

Jackal

VIP

46
1.5.2023 21:47

Bohužel, rework telefonů tu chce snad každý, ale sám Rataj mi napsal, že je to ve hvězdách a nebude nikomu nic slibovat, ani že vůbec nějaký update telefonů bude, tudíž asi tak k tomu návrhu. 

lolcz

Hráč

36
1.5.2023 21:48

Ahoj,

nápad určitě dobrý a rád bych ho ve hře uvítal, ale tohle je zrovna věc, která lze částečně řešit IC. 


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024