Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nahlášení.


MartinYT

Hráč

20
8.7.2020 22:51, naposledy upraveno 9.7.2020 11:55 uživatelem MartinYT

Nahlašuji 3 lidé, vím jejich jména. (Tomas Lamar, Marie Zimmerová, John Magen, Té RP akce se zučastnil i Majo Lamar) Jelikož dnes se nastala velká RP akce ve které se porušily 3 pravidla tak jsem se rozhodl to řešit.

1. Mixing. https://ctrlv.cz/nYA5 Zde je vidět jak jsem napsal do L-OOC Chatu že to erpit nechci ale musel jsem a doerpil jsem to, ale jde vidět že tam nějaký hráč napsal do normálního chatu budeš muset.

"Týká se Tomas Lamar"

 

2. Skoro daní CK bez toho abych měl 50 hodin. https://ctrlv.cz/9wrS Zde je vidět jak píšou že hoď ho do vody, poté jak jsem napsal do L-OOC chatu že to je na CK a že se ta postava utopí hned za tím napsal nějaký hráč /me vzal ho a hazí do vody, takže jsem to bral že je to blbost a proto to chci řešit.

"Týká se John Magen"

 

3. Neptaní se na GrossRP. https://ctrlv.cz/Twtw Zde jde vidět jak se "paní" nezeptala na GrossRP a stejně udělala nechutnou věc, poté jak jsem to napsal to L-OOC Chatu tak si to uvědomila a přestala a napsala prej skipujeme a pokuď vím tak Skip určuje pouze admin. A zde jde vidět jak se přiznal/a https://ctrlv.cz/UFuD .

"Týká se Marie Zimmerová"

Scor

Hráč

63
8.7.2020 23:31

Normálně bych se k tomu nevyjadřoval, ale je zde pár chyb z tvé strany.

První je "2. Skoro daní CK bez toho abych měl 50 hodin." pokud jsi měl RP level alespoň 3, tak ti mohli dát CK jelikož pravidlo se vztahuje na /selfck. Pokud by tě hodili do vody a chtěli by ti dát CK, tak by museli podat report administrátorovi a ten by za vhodných podmínek mohl udělit CK, pokud nechtěli udělit CK tak by jsi jednoduše dostal PK a nepamatoval by sis posledních 15 minut.

Druhá je "3. Neptaní se na GrossRP" Nechutná věc zde nebyla, pokud by se jednalo o Gross RP tak by zde měla být výjimka na skip jelikož by se to normálně stalo, ale daná osoba co s tím nesouhlasila tak to nebude chtít RPit.

+ takové rýpnutí, ale reakce typu "MIXING HAHAHAHHA" není úplně nejlepší, takže ses mohl v té situaci zachovat lépe.

Toto není nějaká obhajoba pro ty tři uvedené, ale oni neudělali tyhle 2 věci špatně.

MartinYT

Hráč

20
8.7.2020 23:50, naposledy upraveno 8.7.2020 23:51 uživatelem MartinYT

No víš já jsem nováček a ty týpci mi říkali že musím mít aspoň 50 hodin takže to nemůžu vědět.. Pokuď vím tak SexRP je nechutná věc.

Scor

Hráč

63
8.7.2020 23:56

Dobře, že jsi nováček, ale tohle bych nepovažoval jako "SexRP" podle logů co jsi zde dal. Jediné co by se dalo považovat za "SexRP" tak je tohle, ale to je také hodně diskutabilní. 

MartinYT

Hráč

20
8.7.2020 23:58

Takže když si na tvoje přirození sedne týpka tak to není Sex? (A jsou nazí) Povolení jsem nedával a ani jsem toto nechtěl aby se stalo.

Scor

Hráč

63
9.7.2020 00:00

Pošli tedy logy kde se tohle rpilo, z toho co jsi tam dal tak zmínka o tomhle není. Taktéž se to nemusí brát jako "SexRP".

MartinYT

Hráč

20
9.7.2020 00:03, naposledy upraveno 9.7.2020 00:04 uživatelem MartinYT

Nikdo se mě na to neptal, ten screen sis tam poslal sám.. Takže screen máš. A pokuď vím tak na každou nechutnou věc která se aspoň půlkou týká GrossRP tak se musí na to ptát dotyčného i všech zučastněných v RP Akci které jsou u toho, a pokuď se přiznal sám tak není co řešit. :) Mám něco přes 700+ hodin na RP ale na FiveM kde jsou všechny skoro stejné pravidla a pokuď si teď myslíš že teda umím všechno co se týče serveru tak jseš na omylu, zde jsem erpil po 3. v týdnu.

Scor

Hráč

63
9.7.2020 00:13

Sice se tě neptali, ale poté si chybu uvědomili a předtím nedošlo k ničemu co by se považovalo za Gross, dle mého je problém pouze s tím mixingem, ale vše se nechá na administrátorech.

10.7.2020 19:38
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~59

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024