LeoSight.cz

Skimo RP - Semi voice chat RolePlay


MonkeyOnTop

Hráč

3
2.5.2023 23:30

Zdravím všetkých, ktorí čítajú tento príspevok!

Rád by som navrhol aby sa server dal do Semi Voicechat módu

 

Čo je semi voicechat mód?

Je to vlastne to, že na serveri je voicechat ale aj písací režim, takže ľudia, ktorí by chceli stále písať tak by písali a čo by chceli hovoriť cez VC tak by hovorili. Prinieslo by to niečo nové do RP.

 

Na záver by som rád poďakoval za prečítanie návrhov, budem rád za hlasovanie a prípadne vyjadrenia k návrhu.

 

 

2.5.2023 23:33

Bylo to tu mnohokrát.

Ne.

Killer14

Hráč

187
3.5.2023 06:44

Pořad ten samej návrh dokola.

Voice chat na Skimo nikdy nebude.

jan38

Hráč

74
3.5.2023 07:32

Ne nepotrebuji slyšet nekoho o 10 let mladšího abych jsem dal ruce hore atd

3.5.2023 08:15

To už je fakt na warny...


Powered by LeoSight IFS
LT~129

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026