Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

FerryCZ/Vojtich Představení


3.5.2023 18:19

🔰FerryCZ🔰
Jsem klidný člověk který si jede svoje😏
Jestli mě někteří z vás neznáte na portálu LeoSight.cz jmenuji se FerryCZ, na RP scéně jsem od
roku 2019 kdy jsem poprvé díky kamarádovy, zašel na server skimo kdy ještě na serveru nikdo nehrál🤷‍♂️
V roce 2019 jsem hrál na pár známých serverech, které ovšem již neexistují😂
Poprvé jsem se přihlásil na serveru od leosightu s názvem Artheon 8.8.2020 💛
Artheon mě velice bavil a jelikož mě k MTA donesl můj kamarád tak jsem na artheonu hrál sním.
Na artheonu jsem si vybudoval krásné RP které mě velice bavilo. Taktéž jsem tam poznal super člověka @Lexikonn s kterým jsem měl nějaké to SOCIAL RP💛🤗 Hodně mě Artheon naučil a rpil jsem tam zkrátka pravidelně dokud bohužel server neskončil😥

Na portál LeoSight.cz jsem se poprvé připojil 31.5.2020 netuším však jestli jsem v roce 2020 hrál i na skimu 🥺
Jak mám v ocenění tak jsem si zahrál na skimu 2.11.2020 což není ani tak dávno když jsem se zaregistroval na portál.

Skimo RP mě opravdu hodně naučilo, když na serveru každý den hraje okolo 100 lidí🥰 Tak si občas uvědomím že začít nějaké rp na skimu není od věci.
Proto jsem na skimu po pauzách několikrát rpil🦈 Na skimu mám pár banů který jsem bohužel jako hráč Skima RP porušil. Porušení pravidel jsem nebral tolik vážně v takové době jsem totiž vůbec netušil že se na skimu trestá tak přísně jako do dnes. Doporučuji všem kteří zavítají nově na Skimo aby si přečetli důkladně pravidla😄 Aby předešli příkladné situaci jako je například Permanentní Ban😣


Permanentní Ban jsem na skimu bohužel dostal, a do ted lituji že jsem nesouhlasil s RP a mohl tak předejít Perma Banu 🙁 Momentálně na skimu hraji skoro deno denně ale jen pár hodin v kuse. Skimo mě baví a nechci už dostat perma ban. Proto se snažím o co nejlepší výkon v rpení situací. ;)


-FerryCZ 😎


Powered by LeoSight IFS
LT~13

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024