Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na administrátora Pavota


11.7.2020 02:37

Dneska jsem normálně erpil jako zaměstnanec OAS jsme tam spolu s Dominikem Scarpou a Jakubem Pukáčem tzv chillovali no co se nestalo přijel tam jistý Filip Gerbáčik a začal tam IC všemožně dělat brajgl Dominik s Jakubem se o něj IC postarali a to tak že dostal PK jelikož Dominik po něm střílel takže  jsme od supporta Dominicka dostali povolení k PK vše se doerpilo atd a pak se nás Pavot ptá jakože co se tam stalo atd tak mu to do OOC vysvětlím zdúraznuji do OOC no takže se to nějak dořešilo já jsem jel do OAS tam asi probíhala nějaká RP akce nebo co tak jsem odjel k úřadu a jen tak jsem si jezdil a následně dostanu a-jail na 1hodinu 27minut za nenahlášení porušení pravidel wtf nevím v čem je problém v OOC ti to bylo vše vysvětleno a pak za lhaní adminovi 

Excuse me v čem jsem lhal asi jsem senilní ale opravdu jsem ti v ničem nelhal žádám o zrušení nebo zkrácení jailu.

11.7.2020 03:06, odstraněno 11.7.2020 04:07 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.7.2020 12:52

PK bylo povoleno z důvodu jelikož Scarpa mu mířil na hlavu tudíž to bylo na PK a Dominik se i sám ptal na důvod ale až nebyl AFK ,PK na čež jsme mu odpověděli že nám tam dělal brajgl asi když ti nikdo míří na hlavu glockem tak je jasné že to nepřežiješ že jo.

2. K poničení vozidel došlo nevím však čí vinou a auta se neopravila z důvodu pro mě neznámého dělám tam jen IC řidiče ne mechanika.

3. Report jsem chtěl podat ale jak jsem měl vědět že jeden z nich nedal report?

Plus nezminuji to že tam přišla IC holka a metovala podotýkám na lvl 1

 

11.7.2020 14:31, odstraněno 11.7.2020 14:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.7.2020 22:13

Aha super

tak díky no...

arciCZ

Hráč

32
15.7.2020 16:26

Ahoj, nevidím zde žádné porušení ze strany administrátora Pavota, taktéž žádné důkazy z tvé strany. Stížnost se Zamítá.


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo