Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na administrátora Pavota

dandymenbro

Hráč

11.7.2020 02:37

Dneska jsem normálně erpil jako zaměstnanec OAS jsme tam spolu s Dominikem Scarpou a Jakubem Pukáčem tzv chillovali no co se nestalo přijel tam jistý Filip Gerbáčik a začal tam IC všemožně dělat brajgl Dominik s Jakubem se o něj IC postarali a to tak že dostal PK jelikož Dominik po něm střílel takže  jsme od supporta Dominicka dostali povolení k PK vše se doerpilo atd a pak se nás Pavot ptá jakože co se tam stalo atd tak mu to do OOC vysvětlím zdúraznuji do OOC no takže se to nějak dořešilo já jsem jel do OAS tam asi probíhala nějaká RP akce nebo co tak jsem odjel k úřadu a jen tak jsem si jezdil a následně dostanu a-jail na 1hodinu 27minut za nenahlášení porušení pravidel wtf nevím v čem je problém v OOC ti to bylo vše vysvětleno a pak za lhaní adminovi 

Excuse me v čem jsem lhal asi jsem senilní ale opravdu jsem ti v ničem nelhal žádám o zrušení nebo zkrácení jailu.

11.7.2020 03:06, naposledy upraveno 11.7.2020 04:07 uživatelem pavot

> od supporta Dominicka dostali povolení k PK

Support dává povolení zabíjet hráče když nemáš RP důvod? Nějaká novinka. Krom toho mi sám Dominick řekl že byl AFK a neviděl to.
Dost důkladně jsem kontroloval logy a zjistil jsem že mi všichni říkáte opak toho co se podle logu stalo.
Podle Scarpy;
[01:38] no tak začalo to že přijel jak sjem řekl co chce tak říkal že má radši fast a tyhlehovínka
[01:39] potom začal dovšeho mlátit do vsech aut atd
[01:39] potom začal mmlátit do nás všude behat tak jsme ho střelily a po zásahu furt behaů
[01:39] behal
[01:39] tady hlavne a do nej najizdel
[01:39] pukac muzes na OAS ohledne vysvetleni co se stalos tim gerbacikem
[01:40] [Čeština] Dominik Scarpa říká: Marie Zimmerova
[01:41] jo kdyz zrovna utikal na strese a behal vsude napsal to caps lokem

Podle Pukace;

[01:03] jeijeee
[01:04] začal tu behať a ničiť auta ?
[01:05] Takže dosť dobrý dôvod na gulku
[01:05] My ? prečo ?
[01:06] priznávam
[01:06] A prečo sa pýtač ?
[01:06] Tak jenom tak sa to nespýtaš
[01:07] Ale ked tak bol drzý a behal po dielni a ničil auta

Podle Zimmerove;

[01:48] Prosimtě Filip tam dělal brajgl nadávál v IC zaměstnancům OAS ničil auta atd
[01:49] Byli u toho Dominik_Scarpa a Jakub_Pukac
[01:50] Oni ti to mohou dotvrdit a říct ti k celé věci víc
[01:50] Hele to fakt nevím
[01:52] Zeptej se scarpy nebo Pukace ti to popíšou do podrobna
[01:52] Plus tam pak přišla nějaká IC holka a metovala
[01:52] Tak nakonec z CK nic nebude :D
[01:53] No jo vlastně IC mě tána nebo Jess asi zabije :d

Co doopravdy dělal Gerbacik;

[00:55] [Čeština] Filip Gerbacik říká: Dobrej.
[00:55] [Čeština] Filip Gerbacik říká: Potřeboval bych práci.
[00:55] [Čeština] Filip Gerbacik říká: Přijel jsem se zeptat.
[00:55] [Čeština] Filip Gerbacik říká: Plno, fakt?
[00:56] [Čeština] Filip Gerbacik říká: Hej.
[00:56] [Čeština] Filip Gerbacik říká: Co si dělal na tom autě?
[00:56] [Čeština] Filip Gerbacik říká: Co si dělal u mého výfuku?
[00:56] [Čeština] Filip Gerbacik říká: Ty [CENZURA]

Scarpa na jeho nadávku reagoval tak že vytáhl pálku kterou hned schoval a vytáhl Glock. On párkrát zamkl/odemkl svoje auto a pak nasedl. Podle vás vám ničil vozidla, já se zeptal jaká abych se podíval a Scarpa mi ukázal R8 která měla 100% HP a jedinej kdo jí nějak poničil byl Pukac. Taky podle vás ničil vaše auta jeho vozidlem, jeho vozidlo bylo poškozený od VÁS a mělo 99%. Koukal jsem do logu a ty vozidla nikdo z vás neopravil

Tak jak je teda možný že říkal věci jako;

[01:38] no tak začalo to že přijel jak sjem řekl co chce tak říkal že má radši fast a tyhlehovínka
[01:41] jo kdyz zrovna utikal na strese a behal vsude napsal to caps lokem

Když nic takového ani neřekl? Ani nic caps lockem nepsal. Všichni mi říkáte nějakou storku která se podle logu odehrála trochu jinak. To že tě někdo řekne že jsi [00:56] [Čeština] Filip Gerbacik říká: Ty [CENZURA] není důvod na PK.
Pokud do vás teda začal bouchat tak to nezaRPil a neměl k tomu důvod. To máš vyřešit tím že si podáš report a nedopustíš se porušení pravidel.

[01:39] potom začal dovšeho mlátit do vsech aut atd

Když jsme se zeptal do čeho bouchal tak mi Scarpa ukázal jen již zmiňovanou R8, na tu jsem se podíval a Filip jí nepoškodil.

dandymenbro

Hráč

11.7.2020 12:52

PK bylo povoleno z důvodu jelikož Scarpa mu mířil na hlavu tudíž to bylo na PK a Dominik se i sám ptal na důvod ale až nebyl AFK ,PK na čež jsme mu odpověděli že nám tam dělal brajgl asi když ti nikdo míří na hlavu glockem tak je jasné že to nepřežiješ že jo.

2. K poničení vozidel došlo nevím však čí vinou a auta se neopravila z důvodu pro mě neznámého dělám tam jen IC řidiče ne mechanika.

3. Report jsem chtěl podat ale jak jsem měl vědět že jeden z nich nedal report?

Plus nezminuji to že tam přišla IC holka a metovala podotýkám na lvl 1

11.7.2020 14:31, naposledy upraveno 11.7.2020 14:33 uživatelem pavot

[01:39] potom začal mmlátit do nás všude behat tak jsme ho střelily a po zásahu furt behaů

Podle logu vím že si po zásahu začal stěžovat na DM. Že dostal zásah do hlavy a je to na CK, takže běhal a zároveň psal?

Dostal jsem stejný story od 3 lidí, podle logu se shoduje jen to že dostal PK. Bohužel nevím jak to doopravdy bylo, ale já prostě věřím logu. Proč mi všichni říkáte to stejný taky nevím, jste dohodnutý nebo prostě nějaká víla Amálka.

dandymenbro

Hráč

11.7.2020 22:13

Aha super

tak díky no...

15.7.2020 16:26

Ahoj, nevidím zde žádné porušení ze strany administrátora Pavota, taktéž žádné důkazy z tvé strany. Stížnost se Zamítá.

Toto téma právě čte 1 uživatel: