Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ilegal RP, pravidlo č.5


danieldeins

Hráč

5
13.5.2023 23:20, naposledy upraveno 13.5.2023 23:37 uživatelem danieldeins

Zdravím, rád by som znova otvoril tému Ilegal RP

 

Z môjho pohľadu je na serveri oveľa viac ilegal postáv ako napr. PSAčiek , kvôli tomu že na hranie Ilegál RP nepotrebuje hráč žiadne povolenie od admina a nemusí robiť žiadny životopis ani nič podobné. Tým pádom stačí počkať 10 hodín kým môžete zobrať zbraň a ísť strieľať po všetkom čo sa pohne. Navrhoval by som pri zakladaní postáv najprv potrebovať dodať nejaký príbeh a životopis a podľa toho životopisu sa aj správať. To znamená že nestretnete na serveri nejakého Jožka Mrkvičku so skrytým glockom a keď do nho omylom narazíte namiesto adekvátneho RP vytiahne zbraň a dá vám PK. 

Príklad:

Idete si vytvoriť postavu najprv na fórum do sekcie "Představení postav" to uverejníte, následne idete do MTA kde vytvoríte postavu a budete čakať na schválenie Adminom. Jakmile vám to admin schváli môžete hrať. Podľa príbehu postavy sa riadíte aj naďalej. Tým pádom ak si vytvoríte postavu autičkára tak to znamená že sa z vás o 2 mesiace nestane nájomný vrah. Postava sa môže formovať ale nie s dna na deň. Alebo keď si vytvoríte práve napríklad vojáka ktorý bol na troch turnusoch v Afghánistáne tak sa s neho z dňa na deň nestane autičkár alebo záchranár bez tréningu.

 

Problém s pravidlom č.5

S Pravidlom č.5 alebo v skratke na udelenie PK potrebuješ vhodný RP dôvod v základe súhlasím a však, chcem podotknúť jednu vec. Keď vykonávam nejakú nelegálnu RP činnosť, napríklad pašovanie nelagálnych predmetov typu : zbrane, kokain, alkohol a zastaví ma náhodne hliadka nemôžem začať strieľať do kedy neprebehne nejaká konverzácia. S tým mám problém pretože keď zastavím, hliadka v 90 percentách privolá ďalšiu hliadku takže nemôžem už urobiť nič pretože som v nepomere hoci sa o to môžem pokúsiť ale pravdepodobne to však skončí PKčkom pre mňa( keďže môj zemiak to sotva rozchodí :D). Keď začnem strieľať bude to brané ako DM. Lenže podľa mňa je to že ma zastavila hliadka, a vidí že robim niečo nelegálne dostatočný dôvod na to aby som začal strieľať hneď, samozrejme v súlade s pravidlom zero-tolerance. Jasné že ale pri každom traffic stope nemôžem kropiť.

 

PS: Tento príspevok nemá byť braný ako útok na akehokoľvek hráča či už legálu alebo nelegálu. Hovorím iba z vlastnej skúsenosti. Budem rád ak sa k tomuto príspevku vyjadrí ktokoľvek. Zároveň sa ospravedlňujem za gram. chyby alebo ak som niečo napísal tak ako to nie je. Je to moja prvá skúsenosť s písaním vačšieho príspevku. Odcením akúkoľvek radu, s pozdravom danieldeins


Powered by LeoSight IFS
LT~18