Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

dobry večer dostal som perma ban @dzardys


patresko

Hráč

3
18.5.2023 21:10, naposledy upraveno 18.5.2023 21:30 uživatelem patresko

 

Ahoj, za prvé bych se rád omluvil celé komunitě za to co jsem udělal dnes či někdy v minulosti, vím nejsem zrovna bezproblémový člověk, ale myslím si že každý by měl dostat šanci. Ban jsem  a za to se omlouvám abych se k tomu vyjádřil.. Omlouvám se že jsem kazil rp ostatním hráčům a dělal jsem kraviny. V té době jsem prostě dělal hlouposti, ale server Skimo mi vážně opravdu moc chybí a proto prosím o unban. 🙁 ❤ Po tomto jsem se nad sebou poměrně dost zamyslel a uvědomil jsem si, že celé RP se netočí jen kolem mě, jsou tu i ostatní hráči. A choval jsem se jak naprostý idiot. Byl bych vážně rád, kdyby se někdo rozhodl zda-li by mi nemohla být udělena další šance, byl bych vážně  či dokonce unbanu. Začal bych sekat dobrotu jak se říká, bohužel to jsem měl začít dělat již dříve.. S pozdravem a ještě jednou a naposledy se všem omlouvám, děkuji za přečtení.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Duplicitní téma

Powered by LeoSight IFS
LT~14

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024