Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Marek Oravec


Borwyx

Hráč

15
25.5.2023 21:10, naposledy upraveno 25.5.2023 21:12 uživatelem Borwyx

Ahoj,

chtěl bych tímto způsobem podat stížnost na hráče Marek_Oravec.

Situace se má tak, že jsem pronásledoval vozidlo F-150 Raptor, po chvilce pronásledování se na místo přiřítilo druhé vozidlo stejné barvy a značky, patřící právě hráči Marek Oravec. Marek vjel na dálnici do protisměru, čímž způsobil nehodu ve 200 km/h (přesněji ve 185 km/h v době nárazu). Pošlu zde klip, abyste to přesně viděli, bude tam jasně vidět, že se Marek na poslední chvíli cuknul do prava, čímž byla způsobena nehoda, kdy policejní Ford Crown Victoria čelně nabourala do boku SUV Raptor. Jistě nemusím vysvětlovat, že boční náraz je mnohem horší než čelní, a tím pádem bychom od hráče očekávali lepší injuries než "/me se bouchl hlavou bok auta" s následným odjezdem. Mezitím, co já tam rpil těžké injuries s vnitřním krvácením a mnohočetnými zlomeninami, a další věci, tak Marek zarpil jen výše zmíněné /me a z místa odjel, což jde ostatně vidět i na klipu. 

Dle mého úsudku hráč porušil NonRP Injuries, a podle mě to mohlo být i pravidlo Fear, poněvadž naboural do policejního vozidla, které je mimo jiné vybavené automatickou čtečkou RZ, kamerami a dalším vybavením, s úmyslem pomoci pronásledovanému vozidlu. Navíc policejní vozy bývají obvykle vystužené, zejména kvůli případným PIT manévrům ze strany Policie, ale to už nechám na uvážení admin týmu. Níže zasílám odkaz na onen klip, kde, snad vše, bude vidět:

ODKAZ NA KLIP

Předem děkuji za brzké vyřešení,

Borwyx

jonaxg7

Hráč

11
25.5.2023 21:52

Jediné co chci napsat je to že jsem nečekal že neuhneš a potom už jsem věděl že jsem to pokazil. Jinak k těm inj jsem měl eště status ale lechkej. jinak asi souhlasím

 

25.5.2023 22:55

Vyřešeno, uzamykám. Díky za nahlášení.


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024