Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pozvánka do clanu v Clash of Clans


Sensei

Hráč

27
13.6.2023 22:05, naposledy upraveno 14.6.2023 17:56 uživatelem Sensei

Clash of Clans:Amazon.com:Appstore for Android

Zdravím,

po dlhej dobe opäť píšem niečo na fórum, no tento krát úplne o niečom inom. Ja a pár kamarátov sme začali opäť hrávať Clash of Clans. Založili sme si clan, kde akurát dosahujeme level 2, ale je nás málo, málo na to aby sme sa niekam posúvali prijateľným tempom, preto som sa rozhodol napísať sem, čím by som chcel aj rovno zavolať alebo pozvať vás k nám do klanu, zahrať si nejaké warky, pohrotiť trocha to clan capital, čo je celkom novinka a znova si užiť túto hru, ktorú za ten čas prerobili k nepoznaniu.

Vítaní sú nový hráči ktorí, by to chceli vyskúšať ale nemajú s kým ale aj veteráni, ktorí už majú niečo odohrané, tak či onak každá ruka dobrá. Nie sme žiadni try harderi, nikto na nikoho tlačiť nebude, ale nejakú neaktivitu a podobné záležitosti je dobré si vykomunikovať.

Čo sa týka komunikácie, keď sa nazbiera hojný počet tak sa presunieme na Discord

Download Clash Of Clans Transparent Background HQ PNG Image | FreePNGImg


Klan nájdete pod menom JOZLOFMEISTER alebo týmto kódom: #2GYLPR9JC. Tak hádam sa ktosi ozve, keby niečo neváhajte ma kontaktovať na DC Pavol#1198.

Prípadne to presunte do správne sekcie.


Powered by LeoSight IFS
LT~21