Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

CK - nemal som prečo dostat. (nepravom)!!!!!!!!!!!!

1 2



StarLight

Hráč

3
21.6.2023 18:54

hram RP nejaký čas, a mám tam postavu Ben Alvado , za tu postavu som nahrak 142H a dostal som uplne divne ck a ani neviem zaco som dostal ck, ked za tu postavu som nikomu nic moc nespravil len som ju rozbiehal a dnes o 18:50 som dostal ck prisiel týpek ktorý ma nemal skadial poznat, z nikým moc som sa nepoznal a dostal som CK na postavu za ktoru som nic nestihol ani spravit ( kupil som si Hackler - zbran)  a ani som ju nepouzil, typek chce peniaze ci mu ju nepredam dojdu 3 auta a ked som chcel vybrat zbran tak som nestihol nic hned ma rozstrielali a dovod na ck chcem vediet pretože moja postava nikomu nič nespravila takže nemám prečo dostat CK

 

21.6.2023 18:58

Jsou u tebe 4 policisté s T2 zbraněmi. Ty si zaRPíš, že na ně rychle vytahuješ zbraň. Za mě naprosto příkladná definice tohoto bodu CK systému.

To, že jsi nic nestihl a ve svých 100 a něco hodinách ses namísto normálního RP rozhodl RPit ilegál, když ani RP neumíš, je už bohužel tvůj problém.

StarLight

Hráč

3
21.6.2023 19:02

jaj to boli PSA a ten týpek v zelenej A8 ? to bol kto 

 

21.6.2023 19:03

Ono ve výsledku je úplně jedno, kdo to byl. Nemění to nic na tom, že když u tebe stojí 4 mířící osoby s automatickými zbraněmi, nelajzneš si na ně vytáhnout zbraň a snažit se je postřelit. Jo, kolega to zkusil, dokonce mě jednou trefil. Ale skončil prakticky stejně jako ty.

NeRPi ilegál, dokud neovládáš smýšlení dle zdravého rozumu. A dokud neovládáš RolePlay jako takový.

StarLight

Hráč

3
21.6.2023 19:06

jo vpohode ja som ani nevedel co sa deje a jedine co mi napadlo vybrat zbran ja som myslel ze to je nejaký gang co ma ide prepadnut alebo uniest a nie ze to je skrytá PSA v A8, ale je to už jedno dostal som CK na postavu. a ani som nevedel prečo, to ma naštvalo pretože som iba ako tak rozbiehal tu postavu, a skusit nelegalne rp ma vzdy lakalo, len som nečakal ze ck dostanem tak rýchlo, a posledná otazka aj ten moj kamoš dostal ck ?

 

Dragon673

Hráč

9
21.6.2023 19:10

jo dostal jsem CK

 

StarLight

Hráč

3
21.6.2023 19:10

a necakal som ze CK mozem dostat tak rýchlo a ani neviem prečo čakal som ze CK sa Rpí nejak viac a nie ze dojde 4PSA v A8 a roztrielaju ma, cakal som ze to bude Pk a vezenie na najaký čas.

StarLight

Hráč

3
21.6.2023 19:11

aha, tak rip 142H no, som myslel ze pojdem do jailu a nie ze ma roztriela PSA na CK, cakal som JAILCK alebo nejaký cas vo vezení :/

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

StarLight

Hráč

3
21.6.2023 19:14

ale jo beriem aspon nabuduce ak nejaké bude, tak budem vediet ze ked ma prenasleduje random 5aut ze to nieje niekto random alebo niekto z LYOQ ale ze to je PSA mne bolo divne ze to zarpil ze chce kupit zbran a tak dlho hladal peniaze som necakal ze niekto dakaze byt taký hajzel, nič budem vediet nabuduce :/

magovec udělil za tento příspěvek varování: Double-post

StarLight

Hráč

3
21.6.2023 19:16

ja som chcel popravde ist off ale bolo mi divné ze typek ide zamnou az domou tak som zarpil, ale mohol som mat nejaku sancu aspon zacat strielat alebo nieco robit, neviem uvidím jak budem chciet RPIT, tak mozno to znova zapnem moc sa mi nechce opakovat vsetko od zaciatku.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~81