Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Představení


Hwery

Hráč

22
22.6.2023 07:03

Takže ani nevím kde začít asi jak se jmenují,jmenuji se Ondřej ke mi 14 let a mám koníčky fotbal a taktéž skimo jenom eRPim hlavně s dospělí má a někdy i z  kámošema se stejným věkem někteří vědí že moje jen 14 let někteří zase ne skimo hraju asi tak 3 měsíce řekl mi o to hře kámoš ve třídě a vy ho znáte jako filipadesetro eRPil jsem ilegal a i legal za HZS v ilegálu mě to přestalo bavit tak jsem začal hrát za druhou postavu za HZS.(postavy jak jdou po sobě Ondřej Ohthero, Ondřej Dlaždič, David Pisan) děkuji moc že si mu zahrát skimo a ke to můj první eRP server a díky Jan38 že jsem mohl stebou eRPit bylo to super ale jsem tak zvané ještě ve vývinu takže si budu dávat velké pauzi od skima hrál jsem vždycky 6 hodin denně a děkuji všem i Dzardysovi dobře se stebou eERi děkuji za přečtení.a mějte se fanfarově.

(Když tak se omlouvám za chybí)


Powered by LeoSight IFS
LT~23