Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Freečko


22.6.2023 15:50

Ahoj, ahoj ahoj. Koukám, že je dosti v módě se tu představovat, tak to nesmím chybět. Jak už někteří víte, tak mé jméno je Roman. Narodil jsem se 10.2.1995 ve městě perníků (pro méně chápající Pardubice). Jsem vyučený automechanik a lakýrník. Pracuji ve firmě Kiekert CS. Tato firma se věnuje výrobou zámků do aut pro automobilky po celém světě. ve volném čase hraju na Skimu nebo trénuju Rugby (Rugby neni americký fotbal). Trénování se věnuji už asi 8 let. Asi si říkáte, proč mluvím o trénování a né o své hráčské kariéře? No... Asi bych mohl něco málo o tom říci. Rugby jsem se věnoval už od 7 let. Ale bohužel pro mně nadešel ten zlom v roce 2013, kdy jsem musel pověsit kopačky na hřebík. Při zápase Česko: Anglie se mi stal vážný úraz kolene ( naštípnutá kost v kloubu kolene a utržené vazy). To, že mám koleno po operaci asi říkat nemusím. Na Skimu mně znáte za postavy Giulia Rossi a nově za Chelsea Perez. Poznal jsem na Skimu hodně super lidí a taky parádní Ateam. No to je asi za mně vše. Pápá


Powered by LeoSight IFS
LT~17

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo