Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Reekular - Average MTA Player


DaveReekular

Hráč

17
24.6.2023 22:55

Zdravíčko, jmenuji se David (ovšem bych hyl radši kdyby jste mi říkali Reekular nebo Dave) Konktétně mi je téměř 14 let a budu chodit do 9. Třídy. (Ovšem podle několika lidí zním například na druhák nebo třeťák na SŠ). Mezi mé vrcholné zájmy patří především hraní videoher (převážně MTA nebo Rocket League, kdyby jste chtěli zahrát napište na discord : ReekularCZ#4737). Taktéž natáčím videa na můj YouTube kde mám téměř 200 odběratel ale nyní nenatáčím neboť mě nenapadají žádné dobré nápady. In Game mě můžete nebo jste mě mohli poznat za postavy : Victoria De Bertolucci nebo Dominic Bruce. Na skimu mám odehráno něco okolo 200 hodin (né že bych měl život jen to hraji kratší dobu). Celkově MTA RP hraji něco okolo 2 až 2 a půl roku. Škola mě nebaví (asi jako všechny okolo) ovšem se musím bohužel učit. Jsem aktivní podporovatel influencera Andrew Tate. Na tomto skimu mám na můj poměr dosti banů a trestů, i tohle píšu v době mého banu za Non RP ukradení auta i když sem měl důvod a bylo nastartované ale to je jedno. Mám rád tuhle komunitu a to by bylo celkově vše ohledně mé osoby. Kdyby jste se nudili a chtěli něco zahrát nebo zavolat tak napište na discord který jste mohli vidět dříve v tomto příspěvku. Zatím se mějte 🖤🤍


Powered by LeoSight IFS
LT~14

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo