Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Aukce] Dům v Los Santos u vody


sefre

Hráč

27
27.6.2023 19:31

Zdravím, tímto bych rád prodal svůj dům v Los Santos, oblast Marina, je to kousek od vody, a nachází se zde i molo, ke kterému lze přistavit loď, co se týká domu, je velice rozsáhlý, spoustu ložnic a pokojů, například pro známé nebo kamarády kteří budou potřebovat kde přespat, vedle domu je žebřík na střechu, a před domem spoustu parkovacího místa na několik vozidel, před domem Vás a vaše vozidla a majetek bude strážit jeden člen ochranky, další člen ochranky bude taky v domě, tudíž o bezpečnost se nemusíte bát.  Důvod prodeje je ten, že jsem původně plánoval nemovitost kompletně předělat a zrekonstruovat, a udělat z ní nějaký podnik, bohužel poslední dobou nemám na to čas, a ani náladu, proto to spíše přenechám někomu komu dům lépe poslouží.

Fotografie nemovitosti naleznete zde

Počáteční cena: 1.600.000 Kč    Minimální příhoz: 100.000 Kč

(Aukci uzavřu až budu s částkou spokojen, v opačném případě si dům ještě ponechám)

Vzor příhozu:

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Částka:

Pokud máte nějaké dotazy můžete mi napsat na můj post:  sergio.greco@post.ic

Greco

sefre

Hráč

27
27.6.2023 23:10

Dům byl prodán po domluvě přes post.

Greco

((Prosím lock))


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024