Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Bartcz152CZE


Bartcz152CZE

Hráč

6
30.6.2023 18:29, naposledy upraveno 2.7.2023 22:47 uživatelem Bartcz152CZE

Čau, moje uživatelské jméno je Bartcz152CZE a na Leosight hraju jenom SKIMO Roleplay, kde mám 2 postavy z nichž 1 aktivně používám - Jeremy Fizska. Baví mě GTA SA tak GTA IV i GTA V. MTA jsem začal hrát po tom, co mi to představili kámoši a až na krušnější začátky mě to baví. Můj styl RP není tak vášnivý jako u ostatních zde, ale snažím se dodržovat pravidla jak se má. Stále se tu učím nové věci ohledně Skima jako je řízení firmy, různé commandy, pravidla a tak podobně. Rozhodně mě to ale baví. Líbí se mi, jak si tu člověk může vytvořit postavu, která může být kompletní opak od jeho reálného života a může si tak zkusit klidně Ilegální činnost. Hru jsem doporučil kde komu a rozhodně si zaslouží větší ohlas.
(upraveno pro porušení pravidel)

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Metabaiting (promo fotografie na Irisu v OOC sekci)

Powered by LeoSight IFS
LT~17