Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mojžiš-mufyan


mojzis

Hráč

6
2.7.2023 21:47

Hola hola vítám moje meno je Lukáš alebo Mojžiš alebo mufyan 🤔🤔 to je jedno vyberte si na skimu kropim už nejaký ten mesiac 🤨🤨 ne sorry erpim možno ma poznáte  jedného mufyana to som ja Sergej Martiny😐 a ešte starú babičku marketu----- , jo to su moje 2 postavy ktoré erpim aktívne Ale nebudem tu hovoriť ich lore na to je tu iní Channel no chodím na základnu školu do 9 teda skôr nastupujem 😉 kamaráti ma volaju kropič,tenčoneviešoferovat, Mojžiš.Volajte ma Mojžiš,ale tak narodil  som sa na Slovenskú mám 15 rokov,rád kropim Benga 🤨samozrejme na skimu 😃 rád cvičím, trénujem box,mma, hrám footbal,hram na skimu, 

Pozdravujem celý milovaný A-T ❤️

3.7.2023 14:37

Je radostí a ctí být členem komunity s tak neobyčejně nadaným RP hráčem, jako ty, Mojžíši. 

Věřím, že jednou, až ti to věk a mentální vybavenost dovolí, budeš naprosto základním pilířem na kterém naše krásná komunita může stát a díky němuž se sem všichni moc rádi budeme vracet.

Už v tuhle chvíli tvé RP dosahuje úrovní o kterých se jiným v tvém věku ani nesnilo. Jsi prostě talent.

Na ukázku tvých schopností přikládám naši, bohužel dosud jedinou, příležitost ke kvalitnímu RP na úrovni. Každopádně děkuju za něj a věřím, že už dlouho (ne)budeš součástí naší komunity - takoví jako jsi ty nám chybí jako sůl!

3.7.2023 15:49

Trusted Player materiál.


Powered by LeoSight IFS
LT~53