Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Neomezená rychlost na dálnicích


Adlonosram

Hráč

10
4.7.2023 00:01

Mě napadlo že by hodně pomohlo všem kdyby se dala na dálnice neomezená rychlost. Protože všichni tam stejně jezdí strašně rychle a takhle by to i pomohlo hodně frakcím s rozvozem a i pospíchajícím hráčům. Prostě by se měla 120kph dát pryč protože to nemá smysl a dát neomezeně. Díky za odpověď.

DaveReekular

Hráč

17
4.7.2023 00:20

Ahoj,

Mám pro tebe menší radu.

Pokud máš nějaký návrh který si myslíš že by mohl dávat smysl tak ho musíš i podle toho zpracovat. Napsat důvody proč si myslíš že by se to takhle mělo udělat. Zkusit vyvrátit mínusy které by to mohlo přinášet. Já bych byl sice osobně za souhlas ovšem to musíš tak zpracovat aby si to zasloužilo tu fajvku. Pokud to tak zpracuješ tak ti jí nemám problém dát.

koblst

Hráč

26
4.7.2023 00:49

IC vec nemôžeš riešiť OOC cestou.

jan38

Hráč

41
4.7.2023 06:07

120 je na tempomatu, protoze maximalni povolená rychlost je 120, pro navýšení, řešit ic cestou

Holub

Hráč

46
6.7.2023 17:24

@jan38 Maximální rychlost 120(-122) na tempomatu je z důvodu zneužitelnosti samotné funkce v případě kamionů a vlastně i čehokoliv dalšího krom letadel. To jen tak na okraj. 


Powered by LeoSight IFS
LT~56