Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban OndrejSVK


OndrejSVK

Hráč

1
21.7.2020 11:29

dobrý den rád by som si požádal o unban protože včera sem dostal na Jan_Klacek jail protože som ho chcel a to preto lebo som bol na psychatrii v RP a ja som lofanka požádal aby mi dal jail a potom mi dal ban jako prominte ale ja si žádam o unban 

-Jan Klacek 

 

XOXO

Demon8116

Hráč

24
21.7.2020 11:32

Som proti nesutale su s tebou problemy..

sandlerino

Hráč

39
21.7.2020 11:33

Ja jak dlouho jsi dostal ban? Pokud není permanentní, není se o čem bavit. Jsi problémový hráč.

StrykoMarci

Hráč

9
21.7.2020 11:51

Určite nesúhlasím s tvojim unbanom... všetci sa na teba sťažujú a dávaš trápne inzeraty

21.7.2020 12:07, odstraněno 21.7.2020 12:10 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lofanek

Hráč

32
21.7.2020 13:06

Si dosť problémový hráč, aspoň si zapamätáš, že dobrovoľne žiadať o admin trest sa nevypláca.

21.7.2020 16:34, naposledy upraveno 21.7.2020 16:35 uživatelem SedliX

@neznamy#5. Ono záleží na oddělení, na kterém daný jedinec hospitalizovaný je. Zatím jsem za krátkou dobu svého působení stihnul navštívit jednu kliniku a jedno oddělení psychiatrie a na obou byly tři pododdělení, které se lišily "přísností režimu," nebo jak to napsat. Zatímco na "nejpřísnějším" oddělení musíš, aby ses dostal dovnitř, projít postupně dvoje dveře s mezikoromorou, přes které nevidíš na chodbu, na "nejlehčím" si můžou pacienti i dojít nakoupit atd. Velmi zjednodušeně řečeno, tedy.

Teď ale k tomu, když už jsem se tu vyjádřil, aniž bych do této diskuze patřil, tak naše psychiatrie na Artheon RP vypadá spíše jako dvě cely (doslova to jsou dvě cely) a myslím, že by nebylo od věci tam alespoň passive ze strany záchranky zaRPit odebrání věcí. Já jsem ale vezl na psychiatrii jen jednou, a to k Falleagelovi, takže jsem předával a zbytek si řešil on, takže se k situaci nemůžu vyjádřit.

V součtu souhlasím s Toastem, že bys mobilní telefon spíše neměl. I kdyby ti telefon nechali, byl bys pod Toastem zmiňovaným dohledem (navíc, když voláš na 155, tak by ten dohled ani nebyl nutný) a telefon by ti byl zcela jistě odebrán.

Ještě si dovolím kratičký komentář k tomu, co jsi, Odřeji, udělal špatně. Na té psychiatrii (v té cele, spíše bych řekl) jsi z IC důvodu a je to IC věc. Pokud poprosíš Lofánka o jail, přenášíš IC věc do OOC. Dalo by se tedy mluvit o vyhýbání se IC (za účelem zkrácení "trestu," kterým pro tebe byla psychiatrie i ten jail).

Omluvte můj vstup do diskuze, více se vyjadřovat už nebudu. :D

17.8.2020 19:04

Zamykám z dôvodu toho, že ban už dávno nemáš.


Powered by LeoSight IFS
LT~84

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024