Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


neznamy#12295

Smazaný účet

1
5.7.2023 21:37

Ahoj, chcel by som sa ja začiatok iba predstaviť volám sa Foxik a chcel by somm si zažiadať k un-ban, ban som dostal cca pred 3-4 rokmi  chcel by som si zahrať no keď mam permu tak asi ťažko :DD. Pretom by som veľmi chcel poprosiť administratóra alebo majiteľa neviem kto mi tu žiadosť bude čítať že ľutujem toho čo som spravil. Spravil som vlastne to že som robil non rp driving  na starom golfe. Naštval ma jeden chalan na rp a začal do mňa búrať atď erpil som všetko ale keď som ja doňho nabúral tak hneď si šiel podať na mňa report z dôvodu DM jeho vozidla. A že som neerpil injures [erpil som injures len on ho neerpil ale adminovy dokázal že som neerpil tak ggs :DD]. A preto toho ľutujem z jednej strany som bol aj trocha naštvany pretože som erpil to injures maximalne čo som neepril a priznam sa bolo non rp driving. Takže preto to ľutujem a prisahám že sa non rp driving u mňa opakovať nebude🙏. Preto prajem pekný večer alebo deň [podľa toho kedy to čítate] :DD. Tak a to je za mňa všetko dúfam že sa nadomnou zľutujete.


Powered by LeoSight IFS
LT~12

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo